У Тернополі квартиру під охорону можна зробити за половину вартості

Наближається сезон літнього відпочинку, під час якого чимало громадян тимчасово ви­рушають подалі від міської суєти й поближ­че до природи – морського узбережжя, зелених лісів чи просто в сільську місцевість. Нерідко їх помешкання в мегаполісах залишається без на­гляду й охорони, про що добре знають квартирні крадії – саме в літній сезон у декілька разів зрос­тає кількість крадіжок з помешкань городян.

Аби забезпечити збереження Вашо­го майна під час літнього відпочинку Міністр внутрішніх справ України Віта­лій Захарченко підтримав ініціативу Департаменту Державної служби охорони при МВС України щодо проведення все­української соціальної акції «Квартира під охорону 2013». У період з 15 травня до 15 червня підрозділи ДСО зможуть взяти Ваше житло під охорону за поло­вину вартості монтажних послуг.

При зверненні до Державної служби охорони заявка відразу передається відповідальному інженеру, який негайно зв’яжеться із Вами й у зручний для Вас час прибуде за вказаною адресою. Ква­ліфікований працівник ДСО надасть безкоштовну консультацію щодо вибору ефективної схеми охорони помешкан­ня, вартості монтажних робіт та або­нентської плати.

Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону Ваша власність гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін. У разі спроби зловмисників проникнути до Вашого помешкання на пульт Дер­жавної служби охорони надійде сигнал «Тривога» й мобільна група добре під­готовлених та належно озброєних мілі­ціонерів охорони прибуде за кілька хви­лин на місце події й не дасть зловмис­никам заволодіти Вашим майном.

При виконанні робіт із обладнання помешкань системою охоронно-тривожної сигналізації використовуються при­лади, що пройшли відповідну сертифі­кацію та рекомендовані для організації охорони об’єктів.

Навіть у тих випадках, коли грома­дяни тимчасово користувалися послу­гами ДСО на період літніх відпусток, вже восени вони найчастіше продовжували відповідні договори, оскільки надалі для здійснення охорони не потрібно платити за монтажні послуги, а лише щомісячну абонплату.

Отримати додаткову інформацію або замовити послуги Державної служби охорони Ви зможете, звернувшись без­посередньо до територіального підроз­ділу ДСО: контактні телефони відділу ДСО при УМВСУ в Тернопільській області: (0352) 52-64-45, 25-56-42, чергова частина ВДСО: 23-59-34 – цілодобово, або зателефонувавши за номе­ром 0 800 502 220, 0 800 211 000.

Усі дзвінки зі стаціонарних телефо­нів у межах України безкоштовні. Лінія працює цілодобово.

Коментарі вимкнені.