У Тернополі міліцію очистять від сміття

Погода у Тернополі нестабільна. То сніг мете, то мороз шкварить, то під ногами хлюпає. Політична погода не поступається природі. І на тлі цієї нестабільності активізуються окремі представники тернопільської міліції. Бо, як не заміте сліди неправединих діянь снігом, то можна списати на політичні протистояння. А тут ще й свята наближаються. У непогодньополітичній хурделиці можна й поживитися, – пише Влодимир Ханас у своєму блозі.
“Про події 21 грудня біля Арт-бару “Коза” я взнав, ще того ж дня з телефонних дзвінків. Журналісти написали чимало про свавілля міліції  і, переконаний, напишуть ще. Появились заяви та звернення громадських активістів. Сьогодні всі мали нагоду поспілкуватись з учасниками та очевидцями подій. Не знаю,чи узгодили б ми якусь спільну позицію. Але повідомлення наофіційній іменці УМВСУ в Тернопільській області про вирок міськрайонного суду на користь дій міліції за день (!) до самого засідання суду переконало  присутніх, що потрібно гуртуватись, аби захищатись від нападів міліції. Тому ідея провести в Тернополі довготривалу акцію “Очистимо міліцію від сміття” була підтримана одноголосно. Про хід акції ми інформуватимемо всіх зацікавлених .
Розумію, що від сміття потрібно очищати не лише міліцію, а й владу і суспільство. Але переклад назви акції російською заінтригував, тож починатимемо з неї. Чекаємо пропозицій та ідей.”

Коментарі вимкнені.