На кого працюють «лівоохоронні» органи у Тернополі

Георгій Гордус25 грудня о 10:00 відбулося чергове засідання у Тернопільському міськрайонному суді з приводу справи тризубівця Георгія Гордуса, який звинувачується у скоєнні злочину проти представника комуністичної партії у Тернополі.
Згідно свідчень підсудного 17 серпня 2012 року гуляючи містом він, побачивши мітинг комуністів, підбіг до найактивнішого комуніста і бризнув йому в обличчя газовим балончиком.
Звісно, його зловили «лівоохоронні» органи, які в цей час супроводжували комуністів, – розповіла «Погляду» прес-служба ТОО “Тризуб” ім. С. Бандери.

Потім пішла судова тяганина. Георгія звинувачують у навмисному завданні тілесних ушкоджень громадянину Прошкіну.
«У комуняцькій заяві йдеться про те, що він довго лікувався і напад на нього завдав йому надзвичайно великих матеріальних і моральних збитків. Тризубівець свою вину визнає, але не погоджується із необхідністю відшкодовувати свою вину матеріально. Також цікава ситуація із свідками. Усі свідки, звісно, були від сторони комуністів. Навіть міліціянт виступив свідком, який не був зареєстрований раніше. Для нього це виявилось сюрпризом. Одним словом, все як завжди. Режим внутрішньої окупації у нашій державі процвітає. Але це не означає, що потрібно припиняти з ним боротися!», – йдеться у повідомленні ТОО “Тризуб” ім. С. Бандери.

-1 thoughts on “На кого працюють «лівоохоронні» органи у Тернополі

  • 14:54 | 26.12.2012 о 14:54
    Permalink

    а пішло то з славка черновола.бо замість перевиборів зради у 91 пішов у канстрктивну апазіцію,а за ним його байстрюки то до влади то до апозиції

Коментарі вимкнені.