У Тернополі московський патріархат вчинив зловмисний обряд (фото)

Про це розповідає Ігор Аркуша.

Всі тернополяни знають у парку «Топільче» ще за совітів зроблені казкові фігури давніх дохристиянських Богів. Чому казкові? А тому, що зроблені абсолютно неканонічно, чисто умовно, з недотриманням відомих характеристик і таке подібне. І тому, нікому, крім дітей, особливо не були цікаві. З цієї причини не ходили до них і сповідники автохтонних українських вірувань і тому влада теж ними не переймалася, оскільки жодна із церков теж на них не давила. Теж із цієї ж причини. Стояли собі фігури недоглянуті, нікому до них діла не було. Звичайно ж, стан їх був плачевним вже, хоча державою були поставлені і нею мали би доглядатися. Стояли б собі і далі, оскільки основа була надійно закріплена у металевій трубі.
Що ж маємо сьогодні? Одну із фігур повалено і відтягнуто. Причому, було здійснено якийсь обряд із розряду авраамістських, а якщо точніше, судячи із написів, на одному із штучних діалектів, яким послуговується одна із церков, а саме московський патріархат. На те, що було здійснено саме зловмисний обряд, свідчить ще і знак восьмикутної зірочки на всіх об’єктах, додатково і на копії Керноського ідола і на замках копій гармат, які, як знають тернополяни, розміщені в бійницях фортеці на острівці. Сам по собі знак нічого не несе поганого, але невідомо, що саме було в нього вкладено зловмисниками. Обряд був направлений проти автохтонної України і проти її збройних сил, судячи із закономірності нанесення знаку і однаковість кольору фарби.
Тут ще і спроба стравити українців автохтонних вірувань з українцями-християнами. І тому, зважаючи на сучасний стан в країні, на місці міліції і СБУ, я би звернув увагу на ці речі. Але, на мою думку, марні сподівання. Або, як кажуть галичани – хіба би…
Будемо вважати цю публікацію за запит до тернопільської влади і вищеназваних служб.
Мене тут спробують затюкати, висміяти, скажуть, що перебільшую… Так, знаючи нелюбов деяких тернопільських чиновників до дотримання деяких статтей Конституції, я бачу двозначність ситуації. Цікаво, як на це прореагується? Як звичайно, тобто, ніяк? Чи щось зрушиться?

 

-1 thoughts on “У Тернополі московський патріархат вчинив зловмисний обряд (фото)

Коментарі вимкнені.