У Тернополі “нашкодив” зловмисник, якого роками шукають по усій Україні

pm20image002Зловмисник гастролює по всій Україні, скоюючи злочини. У вчиненні шахрайств, пов’язаних з мобільними телефонами, його підозрюють поліцейські інших областей. У Тернополі зловмисникові уже оголошено три підозри щодо вчинення шахрайських діянь та затримати його досі не вдалося.

Адже пройдисвіт ретельно продумує свій злочинний план. Після того, як йому вдається заволодіти чужим майном, він зразу ж покидає місто.

Шахрайська схема зловмисника проста – у парках, скверах інших місцях відпочинку лиходій підстерігає школярів, які гуляють без батьків, підходить до них, представляється поліцейським і вимагає показати телефон, мовляв, апарат треба перевірити, бо він може бути крадений. Наївні діти віддають мобільні зловмисникові, а той втікає з чужим майном.

Схожа історія трапилася і з двома сестричками з обласного центру. В парку “Топільче” до них підійшов невідомий чоловік, назвався поліцейським і шахрайським шляхом, під приводом перевірки на причетність до скоєння крадіжки, заволодів їхніми мобільними. Вартість втраченого батьки школярок оцінили у 26 тисяч гривень.

Діти впізнали на фото кривдника. Це житель селища Першотравневе Овруцького району Житомирської області, 1975 року народження. Раніше неодноразово судимий.

Коментарі вимкнені.