У Тернополі навчатимуть опиратись цензурі професійно

19 вересня у Тернопіль відбудеться тренінг «Опір цензурі – робімо це професійно!».
Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки міжнародної організації Міжнародна підтримка медіа (IMS) запрошують редакторів та журналістів усіх типів ЗМІ з Хмельницького, Чернівців, Івано-Франківська, Ужгорода, Львова, Луцька та Рівного взяти участь в одноденному тренінгу «Опір цензурі – робімо це професійно!», який відбудеться в Тернополі 19 вересня 2012 року.

На цьому тренінгу Ви зможете знайти відповіді на такі запитання:

• Де проходить межа між «редакційною політикою» та «цензурою» в ЗМІ?
• Як грамотно застосовувати норми законодавства під час роботи над політичними матеріалами?
• Як правильно протидіяти цензурі й подавати аудиторії суспільно-важливу інформацію?
• Як журналісту в умовах тиску залишитися неушкодженим і зберегти роботу, але не зраджувати своїм цінностям і принципам?

Тренери:

Павло Моісеєв – Директор з правових питань «Інтерньюз-Україна», Голова Громадської ради при Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, фаховий медіа-юрист, співавтор багатьох законопроектів в галузі медіа.

Павло Новіков – журналіст, редактор та медіа-експерт; головний режисер та куратор служби новин Нового каналу (2006-2011), власкор ВВС-Russian в Україні (2006-2011).

Місце проведення: м. Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого, 7, Центр Комунікацій.

Час проведення: з 10:00 до 18:00. Реєстрація учасників з 9:30.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам забезпечують:
– харчування (кава-паузи та обід);
– компенсацію проїзду за наявності оригіналів квитків (для учасників з інших міст).

Умови участі:

Для участі у тренінгу необхідно до 18:00 13 вересня заповнити та надіслати ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ на сайті www.internews.ua, або зареєструватися за телефоном (044)458-44-40, 501-92-03, моб.063-433-90-44 (Вікторія Козир).

Підтвердження участі у тренінгу буде надіслано відібраним учасникам 14 вересня. Організатор залишає за собою право не пояснювати і не оголошувати причини відмови в участі.

Довідка! «Опір цензурі – робімо це професійно!» – це серія одноденних тренінгів, яка охопить усі регіони України й триватиме протягом вересня.

Додаткову інформацію Ви можете отримати, звернувшись до координатора тренінгу Вікторії Козир за тел.(044)458-44-40, 063-433-90-44, або написавши на e-mail: event@internews.ua.

Тренінг організовано за підтримки міжнародної організації Міжнародна підтримка медіа (International Media Support, IMS).

Коментарі вимкнені.