У Тернополі не виженуть міліціонерів, які відмовилися їхати розганяти Майдан

Сьогодні про це заявив голова депутатської комісії щодо фактів порушення громадянських свобод членів Тернопільської територіальної громади Богдан Попадин. 

Нагадаємо, 12 грудня з’явилася інформація, що тернопільські правоохоронці відмовилися їхати розганяти Майдан у Києві. Управління МВС в області повідомило на це, що “Деякі співробітники міліції виявилися не здатними професійно виконувати покладені на них обов’язки: написали рапорти на звільнення та відмовились захищати тернополян“.

– Мені дзвонила журналіст з німецької хвилі – Deutsche Welle, щодо написання сімома працівниками тернопільського міського відділу міліції рапортів на звільнення, – казав Богдан Попадин. – Хочу сказати, що є певні позитивні зрушення в цьому: зокрема ці люди не будуть звільнені і не будуть піддані черговій атестації. Ці молоді сержанти і молоді офіцери збережуть свої посади. Хоча хотіли їх по негативних статтях: за дискредитацію, за невиконання наказів піддати повторній атестації і звільнити з органів внутрішніх справ по негативних мотивах. Покищо, завдяки роботі нашої комісії вони залишені на службі і їх не будуть піддавати повторній атестації. 

 

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.