У Тернополі обрали короля та королеву Пласту

25 квітня пластуни станиці Тернопіль провели святкування одної з найважливіших дат в Пласті — Дня Першої Пластової Присяги.

З самого ранку розпочалась реєстрація команд. Пізніше, колона пластунів рушала по центральних дорогах міста до Катедрального Собору де відбулась Свята Літургія. Одразу ж після цього відбулось урочисте відкриття ДППП на театральному майдані. Цього дня зібрались всі пластові улади: пташата, новаки, юнаки, старшопластуни та сеньйори — разом було близько 500 пластунів.

Після церемоніалу відкриття відбувався квест, участь в якому взяли 22 команди. Учасники виконували різноманітні завдання, а саме: співали пісні, стріляли з зброї, розказували історію міста, проходили з закритими очами лабіринт та багато іншого. Разом з юнацтвом, новаки також виконували свої квести та веселились.

Ввечері у актовому залі пластової домівки розпочалась «Чорно-Біла» вечірка, де 5 пар змагались за звання короля та королеву ДППП. Їм задавали каверзні запитання та різноманітні завдання, з якими всі кандидати справились навідмінно. У кінці дня були оголошені переможці квесту, а саме — команда 42 куреня «Парадоксальні асоціації». Також за анонімним голосуванням було обрано короля Назара Магегу та королеву Терезу Квич. Уся вечірка продовжувалась до ночі після чого втомлені та задоволені пластуни порозходились, але точно запам’ятали цей день.

Коментарі вимкнені.