У Тернополі освятили паски для бійців (фото)

У Катедральному соборі освятили більше півтисячі пасок для бійців, які перебувають у зоні АТО. Великодні смаколики зібрали для солдатів місцеві підприємці, студенти та навіть політики.

–          Ми сьогодні передаємо паски на фронт, – розповідає голова громадської організації «Міщанське братство» Юрій Войтович. – Паски, які ми зібрали, машина розвозитиме бійцям, які перебувають у зоні АТО, із рук в руки. Аби ми точно знали, що наші хлопці отримають великодні подарунки.

Паски випікали у тернопільській пекарні. Для цього волонтери завезли продукти і замовили святкову випічку. Окрім пасок, із ресторану «Галич» передадуть  святкові пакуночки з цукерками, кавою і дитячими малюнками.

Юрій Войтович каже, що разом із однодумцями після закінчення війни хотів би видати книжку із списками бійців, які воювали, які загинули і волонтерів, які допомагали. Адже багато людей, роблять дуже багато, але не розповідають про це, не хваляться.  Лише 10-15 українців роблять щось, стараються допомогти у цій ситуації, в яку потрапила наша держава, а інші сидять на дивані і лише говорять, що потрібно робити і нічого не роблять.

Коментарі вимкнені.