У Тернополі перекрили набережну ставу (фото)

Набережну ставу у Тернополі в парку Шевченка знову перекрили.  Оскільки реконструкцію набережної ставу, яку розпочали минулого року, продовжують комунальники.

Цьогоріч повністю відремонтують частину від оновленої ділянки до Замку. За словами міського голови Сергія Надала, комунальники укріплять берег, збудують новий паркан, викладуть плитку. Протягом двох місяців роботи повинні завершити. Загальна вартість цих робіт – 1 млн. 700 тис. грн.

Окрім набережної, оновлення чекає і парк ім. Т.Г. Шевченка. Для комфортності відпочинку тернополян тут зроблять озвучення, реконструюють дитмайданчик, вдосконалять фонтан.

«Одночасно з ремонтом набережної тривають роботи з реконструкції дитмайданчику, які будуть завершенні до Дня захисту дітей – 1 червня. Розпочата реконструкція фонтану «Каскад». Тут проводиться повністю заміна внутрішніх мереж, укріплення фонтану. Зовні він не зміниться, а ось підсвітка буде вдосконалена. Згодом розпочнуться роботи з укріплення підпірних стінок, які знаходяться в парку. Також планується до святкування річниці Хрещення Русі зробити реконструкцію та оновлення місця біля підніжжя хреста, де відбуваються святкові заходи», – зазначив Сергій Надал.

Фото mywest.in.ua 

-1 thoughts on “У Тернополі перекрили набережну ставу (фото)

  • 08:52 | 31.05.2013 о 08:52
    Permalink

    Надала всі запамятають, як великого реконструктора набережної!

Коментарі вимкнені.