У Тернополі перевіряють осіб, які займаються жебрацтвом

Дільничні інспектори Тернопільського відділу поліції проводять превентивні заходи, спрямовані на виявлення осіб, які займаються жебракуванням. Прохачі, порушуючи правила дорожнього руху, часто просять милостиню на проїжджій частині дороги, а також бувають випадки, що втягують у свою справу дітей.

до правоохоронців періодично надходять звернення від городян зі скаргами на людей, які займаються жебрацтвом. Одні це роблять для своїх потреб, інші, прикриваючись різними історіями, випрошують гроші, хто для хворих дітей, хто для учасників АТО та інших цілей. Таких осіб систематично перевіряють правоохоронці. Їх просять надати як свої документи, так і медичні довідки та доручення від тих, для кого призначена допомога. Правоохоронці стежать, аби особи, які займаються жебракуванням, не чинили протиправне і не залучали до цієї діяльності малолітніх дітей.

Найбільше нарікають тернополяни на людей, які збирають кошти на проїжджій частині дороги, тим самим наражаючи на небезпеку себе та оточуючих. Одного із таких прохачів, який порушував правила дорожнього руху, виявили дільничні інспектори на вулиці Руській. У чоловіка не було з собою жодних документів. Правоохоронці запросили його у міський відділ поліції для встановлення особи. З’ясувалося, чоловік мешканець Чернівецької області. До Тернополя приїхав з дружиною та внуком, щоб займатися тут жебрацтвом. Ще одного чоловіка, який збирав милостиню, виявили дільничні поблизу залізничного вокзалу. Ним виявився житель Львівської області. З приїжджими прохачами провели профілактичну бесіду щодо недопущення вчинення ними правопорушень.

Звісно, благодійність – справа почесна, але не слід забувати й про те що, жертвуючи кошти, ми також несемо відповідальність за те, на що вони будуть витрачені.

Коментарі вимкнені.