У Тернополі під стінами міської ради депутати проводять пікет проти Валентина Хоптяна та Віктора Сака (фото, відео)


Зараз під стінами міської ради Тернополі проходить зустріч з громадськістю Тернополя депутатів Тернопільської обласної та місцевих рад з вимогами усунення з посад прокурора області Геннадія Мовчана, начальника УМВС України в Тернопільській області Віктора Сака, і очільників міської прокуратури та міліції, голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна.

Оскільки присутні тримають плакати із закликами “скинути” високопосадовців, то Облещук попереджає їх про те, що це більше схоже на пікет. А дозволу у депутатів на проведення пікету – нема. Проте, вже більш, ніж пів години, очільники ВО “Свобода” у Тернополі та області розповідають про бедіяльність влади та питають: “Невже серед тисячі людей не можна було знайти корінного тернополянина на ці посади?”

-1 thoughts on “У Тернополі під стінами міської ради депутати проводять пікет проти Валентина Хоптяна та Віктора Сака (фото, відео)

 • 10:18 | 6 червня, 2013 at 10:18
  Permalink

  Всіх журналістів вітаю зі святом !!!!

 • 11:59 | 6 червня, 2013 at 11:59
  Permalink

  А чому під вікнами міської ради вимагають звільнення керівників структур обласного значення?

 • 23:38 | 6 червня, 2013 at 23:38
  Permalink

  от не розумію – чому той крикун сволодівський Стаюра кричить під СВОлОБІвською міською радою?? він підвищує і так вже нульовий рейтинг свого СВОлОДІвського побратима???
  може це би краще виглядало в обласній раді, через яку вона не працює через цю СВОЛОДУ крикунів на пікетах..чи в тих кішка тонка кричати під білим домом це??

Comments are closed.