У Тернополі пішоходи розпочинають відкриту війну з водіями

Тернополяни, які об’єднались у спільноті Stupid parking Ternopil, виходять на вулицю. До цього їх змусили водії, які паркуються на тротуарах. Учасники впродовж короткого терміну зібрали майже 100 світлин на яких  автівки стоять з порушенням ПДР .

Отож, 11 жовтня о 17.00 на танцювальному майданчику поблизу пам’ятника І.Я.Франку відбудеться відкриття фотовиставки “Пішохідний Тернопіль”.  На світлинах зображені пішохідні зони Тернополя на яких стоять автомобілі. Фотовиставкою організатори прагнуть привернути увагу водіїв, пішоходів, працівників ДАІ та місцеву владу для збільшення кількості місць для паркування, дотримання правил дорожнього руху та формування культури, взаємоповаги водіїв і пішоходів.   На захід запрошені представники Державної автомобільної інспекції та Управління муніципальної поліції Тернопільської міської ради.

 Про групу “Stupid parking Ternopil” у соціальній мережі Facebook.

Нам допекло, що тротуари тернопільських вулиць перегороджені автомобілями. Ми хочемо ходити відведеною нам пішохідною частиною вулиць, не ризикувати своїм життям, життям наших дітей і не порушувати правил дорожнього руху. Тому вимагаємо від влади Тернополя:
– повернути евакуатори для очищення тротуарів від припаркованих автомобілів, які блокують прохід;
– штрафувати порушників;

– докласти більше зусиль для облаштування паркувальних місць.

Коментарі вимкнені.