У Тернополі почали будівництво тролейбусних ліній

Працівники КП «Тернопільелектротранс» продовжують роботи з облаштування тролейбусної лінії на вулицях Корольова – Сахарова – Купчинського, зараз саме здійснюють монтаж кронштейнів.

Як зазначив директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх, будуються лінії господарським способом, здебільшого силами підприємства.

Нагадаємо, цього року збудують три нові тролейбусні лінії, які з’єднають житлові мікрорайони тролейбусним сполученням:

1. Вул. Академіка Корольова – Академіка Сахарова – Романа Купчинського,

2. Вул. Протасевича – О.Довженка – Лесі Українки;

3. Вул. Бережанська – Лучаківського – С.Будного – Тролейбусна.

– Є багато звернень щодо доцільності облаштування тролейбусної лінії до мікрорайону Кутківці, – каже Андрій Мастюх. – Можливо, колись це вдасться втілити, та точно не цього року. Зважаючи на звернення тернополян, У Кутківці та Пронятин виїжджала спеціальна комісія, щоб дослідити потребу та ймовірну ефективність спорудження лінії до цих населених пунктів. Зважаючи на те, що дана територія активно розбудовується і там буквально росте новий масив, то було б логічно передбачити можливість облаштування тролейбусних ліній у проектній документації. Втім, у Кутківцях не дотримана ширина вулиць, необхідна для того, щоб пустити туди тролейбус. Відтак, можливо, що у перспективі буде збудована тролейбусна лінія до Кутківець, а от у самому населеному пункті – ні.

Коментарі вимкнені.