У Тернополі покажуть мистецькі роботи ув’язнених

05.12.2014 об 15.00 в Тернополі, у приміщенні Тернопільського обласного художнього музею за адресою вул. Крушельницької, 1, відбудеться відкриття Всеукраїнської пересувної виставки образотворчого і прикладного мистецтва в’язнів «Переображення Господньою Любов’ю». На відкриття виставки запрошуються представники масмедіа.

Мета виставки – посприяти суспільному діалогу та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі. Експозиція включає 113 творів, переданих з пенітенціарних установ України.
Всеукраїнська пересувна виставка «Преображення Господньою Любов’ю» у співпраці з Державною пенітенціарною службою України розпочалася у серпні 2013 року у Києві та побувала у Чернігові, Полтаві, Черкасах, Дніпродзержинську, Запоріжжі, Кіровограді, Херсоні, Ніжині та Житомирі.

Під час конкурсу у Києві роботи, надіслані з установ управління ДПтС в Тернопільській області, отримали призові місця. Серед жінок: V – Галина Мінеєва, “Життя в раю чи пеклі”, кольорові олівці – Збаразька ВК (№63), серед неповнолітніх III – Анатолій Гаржа, “Рука Божа”, гіпс – Бережанська виховна колонія.

Експозиція в Тернополі триватиме до 19.12.2014, після чого побуває в інших обласних центрах України.

Коментарі вимкнені.