У Тернополі “полювання” на податківців завершилось успішно

Чотирьох податківців звільнено, а двох – притягнуто до адмінвідповідальності.

Такий результат вжитих дієвих заходів відділом внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області Управління внутрішньої безпеки ДПС України, що направлені на протидію, профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництву в органах державної податкової служби.

Протягом січня-квітня підрозділом проводились службові перевірки податкових органів щодо виконання ними вимог чинного законодавства та забезпечення ефективного оперативного супроводження діяльності податкових районних підрозділів, насамперед на тих напрямах, де найбільш поширенні корупційні прояви.

З початку року працівниками відділу проведено 17 службових перевірок правомірності дій працівників податкової служби під час виконання ними функцій держави. Результати таких заходів у порядку ст.214 КПК України, направлені до органів прокуратури для вирішення питання у відповідності вимог діючого законодавства, а в Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) зареєстровано 8 кримінальних проваджень.

Принагідно нагадуємо, що мешканці м. Тернополя та області можуть інформувати про факти вимагання та отримання хабара, інші протиправні дії з боку посадових осіб податкової служби, або ж повідомити про перевищення повноважень податківцями на телефонну „гарячу” лінію «Пульс податкової»: (044) 284-00-07, або ж особисто звернутися у відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль вул. Білецька, 1, кабінети 705, 707.

Коментарі вимкнені.