У Тернополі «правоохоронці» вимагають матеріальну допомогу у підприємця (фото)

Сьогоднішній ранок активісти ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок розпочався не з кави, а зі скарги тернопільського підприємця. До нього завітали представники УЗЕ (управління захисту економіки) в Тернопільській області. Свій візит «правоохоронці» мотивували наявністю на бізнесмена начебто скарги. І натякнули, що її легко вирішити – матеріальною допомогою УЗЕ чи бодай машинним маслом. На жаль, підприємець не запам’ятав імен «героїв», встиг лише сфотографувати перед автомобіля, на якому вони тікали.

  • Просимо Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України звернути увагу на поведінку представників УЗЕ в Тернопільській області і притягнути до належної відповідальності, аж до звільнення.
    Підприємець готовий давати свідчення і спілкуватися з пресою, тому тиск на нього буде фатальною помилкою, – йдеться у заяві “Автомайдану”.

За словами начальника головного управління Тернопільщини Олександра Богомола, розібратись у цій ситуації не буде важко.

  • Позитивно в наш час те, що є технічні можливості задокументувати неправомірні дії у кожної людини. В руках кожного є диктофон та камера у мобільному телефоні.

До слова, підприємець неодноразово надавав допомогу машинними мастилами при відправці машин в зону АТО.

Коментарі вимкнені.