У Тернополі презентували школу барабанів

Сім перкусіоністів грали одночасно перед тернополянами у “Подолянах”. Деякі глядачі починали танцювати. Також публіка побачила показові бої із японського виду спорту Кендо, пише 20minut.

Граючі на барабанах музиканти представили свою нову школу перкусіоністів, яка буде діяти при центрі японської культури “Дарума”.

– Дехто грав на африканських барабанах, а дехто на арабських, – розповідає музикант Олег Стахів. – Ми презентуємо людям наш новий проект – школа барабанів. Тих, кого цікавлять барабани запрошуємо долучатись до нас.

Граючи запальні ритми, музиканти пропонували людям взяти музичні інструменти особисто і підігравати. Під кінець заходу все більше людей виходили під сцену і починали рухатись під звуки барабанів. Іншим елементом програми були виступи спортсменів, які займаються “Кендо”. Вони всі були вдягнені у спеціальний одяг, який захищав їх від ударів дерев`яних мечів.

– Сьогодні виступаємо із муляжами катан, – розповідає спортсмен Олександр Фрадинський. – Ми показуємо основні техніки бою. Кендо базується на самурайських техніках володіння мечом. У Японії цей вид спорту викладають у школі замість фізичного виховання. Останнім часом цей спорт дуже сильно почав розвиватись в Україні. У минулому році у нас провели змагання, на які з`їхались спортсмени з Японії, Венгрії.

Чоловік каже, що “Кендо” допомагає йому розвиватись як фізично, так і духовно.

– Займаючись кендо, ти починаєш інакше дивитись на світ, – каже спортсмен. – Деякі важкі життєві ситуації переживаєш значно легше.

Останній етапом заходу було малювання японських ієрогліфів. Глядачі могли брати участь у цьому процесі особисто.

 

Коментарі вимкнені.