Перед ким на Тернопіллі лідер гурту Kozak System стояв навколішки

Ось і віддзвеніли “Дзвони Лемківщини” – XV Всеукраїнський фестиваль лемківської культури у м.Монастириська, що на Тернопіллі. 

Він приніс багато позитивних емоцій. Чудова погода сприяла позитивному настрою у людей. Проте, безсумнівно, апогеєм вечора можна назвати виступ гурту Kozak System. Хлопці відіграли дуже професійно та геніально, близько по духу до народу.

Варто сказати, що Лемківська ватра для фронтмена гурту Івана Леньо – це повернення до родинного гнізда.

Цієї ночі всю багатотисячну публіку він познайомив зі своєю бабусею, якій подякував за те, що спонукала в дитинстві навчатись грати на акордеоні та пророкувала йому майбутнє музиканта.

Дуже зворушливою стало виконання пісні для матері. Завжди, коли гурт виконує цю пісню про зозулю, у людей течуть сльози. Це масова ейфорія, час зупинити своє життя та замислитись над важливим. Проте цього разу Леньо став на коліна перед своєю матір’ю, і кожен присутній згадав про свою матір. Особливо проникиво відчували пісню ті, чия матір далеко.

Також пісню “Наша Маланка” гурт виконав із дівчинкою Маланкою з родини Івана Леньо, якій і присвячена ця композиція.

Музиканти гурту закликали український народ і зокрема усіх присутніх на святі лемків боротись за правду, триматись купи та не забувати власного коріння.

Виступ видався насправді неймовірно запальним та емоційним. Спасибі всім учасникам Kozak System за українську музику, котру ви залишаєте в наших серцях, роблячи їх повсякчас кращими та свідомішими.

Алла Соколовська, БМГО “Рідне місто”, фото – Володимир Петрів

Коментарі вимкнені.