У Тернополі презентували унікальну книжку про мудрість наших предків

Знову мали величезну радість побачити і почути дороге для нашого товариства подружжя Гайдів. На мій особистий подив, причиною їх перебування у Тернополі стала презентація книжки «Пройдений шлях». Основою книжки стали спогади професора Пилипа Гайди (батька Ігоря Гайди) від часів свого дитинства до еміграції до США, і по істині передає події Галичини за панування Австро-Угорщини, Польщі, Радянського Союзу та гітлерівської Німеччини.

Презентація книги одразу відзначилась переповненістю, але, що найцікавіше, експресивністю та щирістю презетаторів. Кожне речення видавалось дуже цінним та вражало свідомість. Як приклад, свідчення учительського обов’язку пана Пилипа, який віддавався своїй справі повністю, не зважаючи на свою низьку оплату та статусу поза штатного працівника.  Постійному прагненні до вдосконалення, через купівлю і читання нових книг, проте і вірності традиціям, зокрема і віршам Шевченка (більшість яких він знав напам’ять). А ще його вмінні будувати справжні сімейні відносини, у який чоловіки гідно несуть свою мудрість, мужність та відвагу.

alt

Опісля обновляни мали можливість поспілкуватись із пані Ромою. Зустріч була просякнута родинністю, світлом і теплом. Спочатку кожен розповів про себе та те, що найбільше переживає в даний момент свого життя. Обговорили сучасність нашого товариства, можливі виклики та перспективи, які відкриваються перед нами.
Натхненні, не просто гарними і влучними словами, але щоденною невтомною працею і гідними вчинками, йдемо надалі обновляти наше життя!
Дякуємо Богові за тих, через яких він діє і надихає!
P.S.: Ну, а книгу обов’язково треба прочитати, і почерпнути мудрість предків, яку ми на жаль втратили.
alt
Кузик Мар’яна
Фото: Михайло Залецький

Коментарі вимкнені.