У Тернополі проведуть п’ятигодинний нічний марафон рекламних шедеврів з усього світу

18 жовтня Тернопіль зустрічатиме п’ятигодинний нічний марафон рекламних шедеврів з колекції Жана Марі Бурсіко. Глядачів Ночі рекламожерів 2013 чекає підбірка кращих роликів з усього світу за останні кілька років. І сюрприз для тернополян – вперше відеоколекція Ночі рекламожерів буде представлена з українськими субтитрами.

20-00 Збір гостей у фойє кінотеатру Сінема Сіті
Налаштовуємося на одну хвилю перед п’ятигодинним рекламним марафоном! Вас чекають розваги, пригощення, музика і нові, цікаві знайомства.
21-00 Перша частина шоу:
Ви побачите ролик-квест з Деніелом Крейгом, Джорджа Клуні в ролі шукача скарбів, зомбі-апокаліпсис за версією служби доставки, «Богемськурапсодію» в зоомагазині та багато іншого.
22-15 – Перша перерва (30 хвилин)
Веселощі у фойє тривають! Музика та розваги для тих, хто готовий не спати кілька найближчих годин.
22-45 – Друга частина шоу.
Ви будете підспівувати божевільним японцям і дивитись на чоловіків очима Катрін Деньов. У цю частину  колекції Бурсіко увійшли російські рекламні ролики-тріумфатори 14-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами. Родзинка програми – нещадні пухнасті тирани, вони ж котики. А також чарівне сяйво від Картьє і вражаюча історія однієї футболки з плямою.
00-15 Друга перерва (15 хвилин)
00-30 Третя частина шоу.
Репер Eminem рекламуватиме не товар і не продукти, а ціле місто. Ви дізнаєтеся, як сумують іспанські клоуни, а іракці грають у нарди … в холодильнику! Найстійкіших чекають ролики, зняті спеціально для Суперкубку США, креатив для автопрому і кращі зразки соціальної реклами за останні роки, які нікого не залишать байдужим.
2-30 Закінчення шоу. До зустрічі в 2014 році!
Фотосесії, музика, сміх і приємні зустрічі – все це «Ніч рекламожерів» обіцяє своїм старим і новим шанувальникам і в 2013 році. Не пропустіть!
18 жовтня, 20.00.
Відкрий рекламу як мистецтво – пусти емоції назовні!

Квитки запитуйте у касах кінотеатру

Коментарі вимкнені.