У Тернополі провели унікальний експеримент, тому місто готове приймати Олімпійські змагання

25 серпня у Тернополі завершилися змагання із аквабайку та водно-моторного спорту. З цієї нагоди організатори провели підсумкову прес-конференцію на якій повідомили, що місто готове приймати в себе змагання найвищого рівня. 

Головний суддя змагань Сергій Вишневський відмітив надзвичайно позитивні зміни та вигляд набережної.

– З першого дня змагань, три роки тому я приймав безпосередню участь в підготовці проведення змагань. І всі роки знаходжусь тут. Те, що сьогодні місто підготувало набережну – це вищий клас. Тому, що я пам’ятаю, яка була набережна – зовсім неприглядна. А сьогодні, окрім того, що вона має спеціалізоване розташування і спеціалізовану підготовку – має ще й дуже чудовий вигляд. Я бачу, як тут люди відпочивають, яке це красиве місце тут – ну просто приємно знаходитися.

Що ж стосується спорту, то головний суддя зазначив, що у Тернополі можна проводити змагання любого рівня – згідно міжнародних стандартів.

Це ж підтвердив і голова Федерації Аквабайку України Вадим Коровицький.

– Цьогоріч ми поєднали дві траси – це унікальний експеримент. Раніше такого ніхто не робив. Ми це зробили, аби провести тестові змагання і наступного року організувати повномасштабний міжнародний фестиваль. І ці тести здалися на «відмінно».

Вадим Коровицький розповів, що цьгоріч на тернопілському ставі було відпацьовано практику прийому міжнародних магань найвищого рівня.

– Ми отримали дуже хороший досвід і тепер готові приймати чемпіонат найвищого рівня. Та хоч би  олімпійського!

Міський голова Сергій Надал проговорився журналістам, що Тернопіль є в списку тих міст, які претендують на проведення Чемпіонату світу та Європи у 2014-му році.

–          Мені приємно що в Тернополі уже всі асоціюють День Незалежності і День міста зі змаганнями з водно-моторного спорту. Тернопіль готовий до проведення змагань набагато вищого та ширшого рівня. Сьогодні ми маємо інформацію про те що Тернопіль включений вже в список проведення чемпіонату світу і Європи 2014.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.