У Тернополі на стадіоні роздали 300 літрів джерельної води

– Каша непроста, а з м’ясом. Також юшка, смажена картопля, – рекламували свої кулінарні шедеври чоловіки, які 22 червня безкоштовно пригощали усіх учасників “Дворової спартакіади” на стадіоні “Текстерно”. 

Це був відомий у Тернополі громадський активіст Тарас Білан і тернополяни, які до останього відстояли на київському Майдані: Андрій Заєць та Мар’ян Демидась. Саме вони поралися навколо невеличкої “кухні”, яку організувала ГО “Тернопільські підсумки” на спортивному заході від ГО “Майдан”.

– Ми привезли 300 літрів джерельної води і безкоштовно роздавали усім бажаючим, – каже Тарас Білан. – Закупили 1000 пластикових стаканчиків, згодом докупили ще 400. Також роздали 1200 тарілок їжі.

Щоб вогнем не понищити траву на стадіоні, організатори завбачливо принесли спеціальні мангали, де й варили у казанах ячмінну кашу, юшку, смажили в олії картоплю, розрізану на четвертинки.

Працювала ця “спортивна” кухня під відкритим небом навіть тоді, коли пускався дощ. Тоді всі учасники спартакіади ховалися, хто куди міг. Проте майданівці Андрій та Мар’ян не лякалися тимчасової непогоди та безперестанку “чаклували” над кашою.

Нагадаємо, спортиве свято для тернополян із усіх мікрорайонів міста організували представники громадської організації “Майдан”. Від ранку до вечора 22 червня тривали змагання із найрізноманітніших видів спорту. На жаль, через сумні новини зі Сходу України, організатори змушені були відмовитися від запланованих напередодні показових танцювальних номерів із фанк-аеробіки та аероденсу.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “У Тернополі на стадіоні роздали 300 літрів джерельної води

  • 20:37 | 23.06.2014 о 20:37
    Permalink

    Молодці! Отакі заходи гуртують тернополян і додають наснаги до боротьби із казнокрадами, корупціонерами і вбивцями парків і стадіонів! Започаткувати такі спортивні традиції і вивісити на стадіоні табло із графіком проведення різних спортивних заходів. Тоді буде видно, що стадіон діючий!!!

  • 10:01 | 24.06.2014 о 10:01
    Permalink

    Дуже корисний захід! Мені дуже сподобалось!

Коментарі вимкнені.