У Тернополі радять замість “маршруток” пересідати на велосипеди

Оздоровити тіло, прояснити розум, зарядитись енеергією і позиттивом, а ще й при цьому всьому переміщатись містом без шкоди довкіллю, може запезпечити лише велосипед. Тернопільскі велосипедисти, аби популяризувати цей вид транспортного засобу, відзняли цікавий ролик, де описують усі переваги велосипеду і користь, яку черпає людина їдучи на своєму двоколісному другові. Так-так, саме другові, по-іншому велосипед  вже й не назвеш, якщо враховувати скільки кілометррів на ньоу можна подолати оздоровлюючи власне тіло.

За підтримки тернопільскої міської ради, та спільним зусиллям місцевих активістів-велосипедистів, було створено двохвилинний відеоролик, який розкриває тернополянам усі його переваги.

— У віде погодитлись прийняти участь відомі люди Тернопілля, котрі справді використовують велосипед у повсякденному житті. Режисером був Василь Мізюк, а головними героями стали підприємець Михайло Гросуляк,отець Олег Харишин, музикант Сергій Калайда. Відео робилося європейський шляхом, тобто без залучення державних грошей, — розповідає голова Асоціації велосипедистів Тернополя Андрій Янович.

Трансюватимуть відеоролик в закладах торгівлі і на головному екрані, що на театральній площі. Зокрема, відшукати його можна й в інтернеті.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.