У Тернополі родини бійців можуть запалити Вифлеємський Вогонь Миру від свічки волонтерів

23 грудня Вифлеємський вогонь миру, який десятиліттями мандрує від кордону до кордону, а завдяки НСОУ Пласт потрапляє і в Україну, передали волонтерам Логістичного центру допомоги бійцям АТО. Волонтери ж пропонують усім бажаючим бійцям та їхнім родинам запалювати вогонь від їхньої свічки, аби принести надію на мир у кожну домівку військовослужбовців. 

“Щойно на Логістичний центр допомоги бійцям АТО завітали представники Пласту. Так приємно – передали волонтерам Вифлеємський вогонь миру , як символ надії на мир.

Тепер кожен боєць чи члени його родини, а також благодійники, які приходять до нас на склад, зможуть і в свої домівки принести вогник з Вифлеєму, запаливши його від нашої свічечки.

Завдяки пластунам, щороку з рук в руки, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, хто чекає світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із Заходу на Схід, єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Радісно, що цьогоріч Благодатний вогонь обігріватиме і наших волонтерів, які вже стільки часу не здаються, не опускають рук, а передають тепло сердець тернополян безпосередньо у руки мужніх воїнів, що оберігають наш спокій.

Дякуємо НСОУ ПЛАСТ за єднання чудовою передріздвяною традицією!”, – пишуть волонтери Логістичного центру на сторінці у Фейсбук.

Коментарі вимкнені.