У Тернополі розпочинає роботу осінній табір повного дня від сімейного клубу «Промінчики»

Осінній табір повного дня від сімейного клубу «Промінчики» для дітей 6-10 років

Ось і добігає кінця перша четверть у школі. Зовсім небагато часу лишилося до осінніх канікул. Цілий тиждень, вільний від уроків і домашніх завдань! Так хочеться, щоб дитина за цей тиждень повноцінно відпочила, набралася нових вражень, весело і з користю провела свій вільний час.
Чудово, якщо у батьків є можливість присвятити цей тиждень дитині. А якщо такої можливості немає?
Вихід є! Приводьте свою дитину у табір від сімейного клубу «Промінчики».
На осінні канікули ми підготували для дітей цікавий еко-проект «Місто моєї мрії». Щодня вони створюватимуть справжнє місто з будинками, магазинами, школами, дитячими майданчиками із звичайних картонних коробок, рулончиків від туалетного паперу та інших непридатних матеріалів, що ми зазвичай викидаємо у сміття. Кожна дитина, беручи участь у цьому незвичайному проекті, відкриє в собі таланти архітектора, художника, дизайнера, розвине свої креативні здібності, творчу уяву і фантазію.
Протягом тижня на дітей чекають також творчі та кулінарні майстер-класи, заняття фітнесом, цікаві ігротеки (у нас є чудова колекція сучасних настільних ігор), розвиваючі квести та командні ігри.
І хоч осіння погода не збирається радувати нас сонячними днями, діти не будуть проводити цілий день в приміщенні клубу. Вони відчують себе справжніми скелелазами на скелелазній стінці в тернопільському «Пласті», потраплять у печеру Алі-баби і розбійників, відвідавши прем’єру казки- мюзикла Тернопільського театру актора і ляльки; познайомляться з бібліомістечком і досхочу порозважаються на кінект-майданчику у Тернопільській обласній дитячій бібліотеці.
Як буде організований час в нашому таборі?
8.30-9.30 – збір дітей, ігри на знайомство, настільні ігри.
9.30-10.00 – легкий сніданок (пластівці Несквік, круасани, чай, молоко).
10.00 – 11.00 – робота на проектом «Місто моєї мрії»
11.00 – 11.30 – заняття фітнесом або хореографією
11.30 – 13.30 – екскурсія/театр/бібліотека/кулінарний майстер-клас
13.30-14.00 – обід в кафе готелю «Рута»
14.00 – 15.00 – творчий майстер-клас
15.00-16.00 – квест/ігротека/тіньовий театр
16.00-16.30 – полуденок (какао з булочкою)
16.30 – 17.30 – робота над проектом «Місто моєї мрії»

Вартість путівки у табір з 26 по 30 жовтня – 900 грн (у вартість путівки входить 3-разове харчування, екскурсії, майстер-класи, квитки в театр).
Купляючи путівку в осінній табір до 25 жовтня, ви отримуєте у ПОДАРУНОК запрошення для дитини на костюмоване свято до Хелувіну «мисливці за привидами» вартістю 100 грн.

Відгуки про літній табір 2015 р.:
« Дуже дякуємо “Промінчикам”, директору, вчителям за турботу, цікаві екскурсії, нові знання, позитивні емоції, сонячний настрій нашої дитини! З найкращими побажаннями, родина Семеновичів»

« Дякуємо “Промінчикам” за цікаво проведений час на протязі двох тижнів. Донька Яночка з захопленням розповідала про екскурсії, катання на конях, цікаві досліди. Гнатюк Алла»
«Дуже задоволені табором, який дає можливість всебічно розвиватися дитині та удосконалювати вміння та навички. Щодня нові враження, гарний настрій, знання. Прекрасний педагогічний колектив, який дбайливо та індивідуально підходить до кожної дитини. У групі театральної зміни кожна дитина стала маленьким професійним актором. Батьки Олічки Нестерук, 10.07.2015»
«Хочу подякувати за чарівну подорож до загадкового лісу, де живе казка. Вихователі зуміли за такий короткий період зацікавити дітей, занурити їх в світ повчального дива. Взагалі «Промінчики» – прогресивний, модерновий, людяний і добрий клуб талановитих дітей і їх наставників. Дякуємо вам! Батьки Богданчика Монастирського, 10.07.2015»

Коментарі вимкнені.