У Тернополі скандал, – хто змусив директора школи №3 звільнитися?

27 листопада начальник управління освіти і науки ТМР Ольга Похиляк підписала наказ про звільнення директора однієї з кращих шкіл Тернополя №3  Надії Будій. Документ у мережу Фейсбук виклав Сергій Сінкевич.

  • Тернопільський шкільний скандал…Ні.., не перебільшую. Директор елітної школи №3 Надія Будій звільнилась з роботи….Просто не всі хочуть про це публічно говорити…. Воно – й зрозуміло. Батьки думають про своїх школяриків, яким, ще вчитись, а педагоги переживають, щоб і їх часом не “бортанули”…🤭 Спочатку – висловлю суб’єктивне, власне, враження – Надія Будій була класним директором. І її, у даному випадку, – просто “довбанули”… Її заява, і рішення про звільнення “за власним бажанням” – фікція… Це – навіть не сумнівайтесь, – пише Сергій.

Чоловік поки що  не має документальних підтверджень, але говорив з батьками учнів, з деякими педагогами, і чітко усвідомлює, що за Надією Будій, як за керівником і вчителем, щиро шкодують. Так, що ж трапилось?  Екс-директор сама про це – делікатно нічого не говорить.

  • А я, керуючись певною інформацією, дозволю собі сказати. Головна причина звільнення Будій – “наїзд” одіозної начальниці управління освіти Олі Похиляк. Але Похиляк – не самостійна керівниця. За нею, ясно, стоять “вищі” посадовці. Не виключаю, (про це серйозні люди в Тернополі кажуть…), що освітянсько-міськрадівські керівники “затягнули” Надію Будій у якусь схему, пов’язану зі, скажімо, шкільним майданчиком, чи – майбутнім “пам’ятником вчителю”. А коли Будій відмовилась далі брати участь у цьому “дерибані” , їй вказали “на двері”. Ну, рєбята, просто для елементарного прикладу… – мої професійні друзі, які на тому супер-розуміються, кажуть, що той “пам’ятник вчителю” тягне максимум на 150-200 тисяч гривень. А бюджет виділив – майже півтора мільйона… Ще треба щось пояснювати? – пише Сергій Сінкевич.

 

-1 thoughts on “У Тернополі скандал, – хто змусив директора школи №3 звільнитися?

  • 08:26 | 12.12.2018 о 08:26
    Permalink

    Після поновлення на посаді Насирова вже просто нема слів для коментарів…

Коментарі вимкнені.