Через ожеледицю тернопільські медики не доїжджають до хворих

8 грудня, близько 07.00 годин, медики отримали виклик до с. Байківці Тернопільського району. Однак, дістатися до пацієнта їм завадили погані погодні умови та не кращі умови утримання дороги, що вела від Тернополя до с. Байківці.

За межами міста на медиків очікував, вкритий кригою та щедро политий зимовим дощем асфальт. На щастя, водій швидкої вчасно зорієнтувався та не прийняв виклик дороги, яка так і просила останнього перевірити стан зимових шин, здатність до екстремального водіння та міцність нервів. Карета швидкої допомоги зупинилась на перехресті вулиць Купчинського та Корольова в м. Тернопіль, а лікарі вимушені були шукати інший спосіб дістатися хворої. На допомогу прибули рятувальники, які взялися доставити медиків за допомогою пожежного автомобіля на базовому шасі «МАЗ». Поки медики міняли «колеса» родичі хворої скасували виклик.

Шумським лікарям повезло менше, адже їх машина, внаслідок сильної ожеледиці, злетіла в кювет у с. Васьківці. На допомогу, знову ж таки, прибули місцеві рятувальники, які, за допомогою буксирувального тросу звільнили «Peugeot Boxer» з кювету та відбуксировали на центральну частину дороги.

Коментарі вимкнені.