У Тернополі смердить через стихійні смітники

Проблеми зі сміттям на Тернопільщині – випадок непоодинокий. Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області неодноразово було зафіксовано факти засмічення земельних ділянок твердими побутовими відходами. Найчастіше на Тернопільщині  фіксується порушення вимог експлуатації сміттєзвалищ та розміщення відходів без правовстановлюючих документів, що є порушенням Закону України “Про відходи”.

16 серпня 2012 року Державною екологічною інспекцією проведено позапланову перевірку у місті Тернополі на вулицях Спортивній, Промисловій, Яреми та Шептицького стосовно наявності на їх територіях несанкціонованих та стихійних сміттєзвалищ.

Держінспекторами встановлено, що земельна ділянка, яка знаходиться в м. Тернопіль на вулиці Спортивній, засмічена твердими побутовими відходами на загальній площі 410 м. кв., що включає у себе дев’ять несанкціонованих сміттєзвалищ, а вулиця Шептицького в районі автомобільного моста через річку Серет  – на 2,5 м. кв. Вищезазначені території належать до комунальної власності територіальної громади міста Тернополя.

Тернопільській міській раді винесено припис, у якому зазначено про ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ на вулицях Спортивній та Шашкевича.

На Тернопільщині давно існує проблема з розміщенням та утилізацією сміття, яка з часом набирає все більшої гостроти. Вже довгий час триває пошук нового сміттєзвалища для міста Тернополя, однак на сьогодні воно не знайдене, а будівництво сміттєпереробного заводу, яке б вирішило вищезазначену проблему, не вирішується, – повідомила “Погляду” прес-служба ДЕІ у Тернопільській області.

 

Коментарі вимкнені.