У Тернополі стартує акція «Подаруй посмішку»

У вівторок 4 листопада ТММГО «Файне місто» розпочне проведення благодійної акції «Подаруй посмішку».  Мета –  збір коштів для дітей – сиріт та купівля бажаних для них подарунків до Дня Святого Миколая, щоб діти не відчували себе в чомусь обмеженими або позбавленими уваги.

Акція триватиме з 4 до 18 грудня. Впродовж цього часу проводитимуться фотосесії для усіх бажаючих тернополян, кошти з яких будуть направлені на купівлю подарунків дітям – сиротам до Дня Святого Миколая. Крім того кожного дня у центрі міста буде фотограф, який фотографуватиме усіх бажаючих зі Святим Миколаєм за символічну плату.

Акція спрямована на популяризацію благодійної діяльності в місті Тернополі, залучення не лише молоді, а й жителів міста без будь яких вікових обмежень. Адже тема благодійності є завжди актуальною, особливо, коли поруч з нами є діти – сироти, позбавлені домашнього затишку, батьківської турботи та елементарної уваги. Вони також чекають на Миколая! Тому за допомогою цієї акції ми бажаємо здійснити маленькі мрії діток, подарувати їм диво – посмішку не байдужих людей!

Коментарі вимкнені.