У Тернополі створили фігуру тризуба з близько 250 велосипедів

Близько 240 зареєстрованих учасників, віком від 1,5 до 70 років; 14 кілометровий велозаїзд містом; патріотичний флешмоб та створення фігури тризуба з близько 250 велосипедів ; 17 команд на велоКвесті; купа питань та безліч нових перспективних поціновувачів двоколісних коней))). 7 червня у Тернополі зібрались велосипедисти зі всієї області. Про це розповідає голова Клубу активного відпочинку «Файні мандри» Роман Задорожний.

За його словами, з кожним роком кількість учасників зростає.

– Від найменших, які катаються разом з батьками – до старших людей. Основна мета заходу – залучення людей до активного відпочинку на велосипедах, поширення велокультури, а також інформування водіїв. Велосипедистів стає все більше і потрібно на нас зважати, дотримуватися правил та дистанції, – каже він.

До речі така акція відбулася по всій Україні.

Довідка.

Велодень – всеукраїнська акція, яка об’єднує тисячі велосипедистів у спільному велопробізі центральними вулицями своїх міст.

Щорічний велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту з метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у містах України. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у громадських місцях.

Велопробіг у Велодень проходить у Тернополі, Вінниці, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Луцьку, Одесі, Харкові, Чернігові та в інших містах України.

Акція ніколи не була політичною і є проявом доброї волі велосипедистів Києва та України.

Фото Ромко Задорожний

.

Коментарі вимкнені.