У Тернополі свободівці підтримують бізнес росіянина, який благословив сам Путін?

Для початку зазначимо і порадимо запам’ятати слова мера Тернополя, які він сказав напередодні чергової сесії міськради, яка відбудеться  18 липня:

«На сесії розглянемо ряд питань, зокрема щодо прийняття проекту рішення про додаткові заходи на підтримку українського виробника, – розповідає Сергій Надал. – Ним передбачено запровадження у магазинах міста спеціального маркування та окремих полиць для російських товарів. Таким чином тернополяни зможуть висловлювати свою позицію та бойкотували придбання цих товарів».

Нещодавно в статті Хто в Тернополі отримує гроші від банку, який підозрюють у фінансуванні терористів  ТТ писав, що вже кілька років влада в області та в Тернополі, а вона цілковито належить свободівцям, які на мітингах і в ЗМІ кричать про свою ненависть до Росії, дає можливість заробляти мільйони російському олігарху!? І не секрет, що ці мільйони, зароблені на тернополянах, згодом трасформуються в кулі російських найманців і терористів.

І обіцяли про цю дикість написати.

Так от.

Наприкінці 2010 року, коли вся Україна була зайнята підрахунком голосів за результатами місцевих виборах, російський смертоносний бізнес не дрімав.

Антимонопольний комітет України видав дозвіл російській компанії «Мегаполіс» на купівлю більше 50% статутного капіталу ТОВ «Вест-Тобакко-Груп» (ВТГ) і «Поділля-Тютюн» (найбільші в Західній Україні компанії з роздрібного продажу сигарет), повідомляли в прес-службі комітету в в середині листопада 2010 року.

На думку експертів, купівля двох компаній обійшлась «Мегаполісу» приблизно в 500 млн. грн. І це при тому, що дохід за 2009 рік “Поділля-Тютюн” склав 1,42 млрд.грн., а чистий прибуток – 4,37 млн.грн. Ця фірма після купівлі була перейменована на ТОВ “Торгова компанія “Мегаполіс-Україна” і саме вона стала материнською для всього українського сегменту бізнесу. Вже у першому кварталі 2012 році виручка української компанії склала майже 7 млрд.грн. (вартість всього товарообігу сигарет “під крилом” російського “Мегаполісу”).

На Тернопільщині (а тільки в обласному центрі кіосків «Поділля-Тютюн» є кілька десятків) кіоски розставляються по всьому місту і тільки в людних місцях, торгувати оптом має право тільки ця компанія.

Саме підприємство «Мегаполіс» є власністю російського бізнесмена, вихідця з Північної Осетії Ігоря Кєсаєва  (53 місце в Росії за оцінками «Форбс» у 2009 році). Так оце і робіть висновки – ті ж самі представники Кавказу, а за інформацією різних ЗМІ серед терористів є бойовики з Осетії, Чечні тощо,  окуповують східну Україну, вбивають і катують українців.

А на Західній Україні, в тому числі і на Тернопільщині, де влада повністю належить свободівцям, цілковито сприяють торгівлі смертоносним товаром в особі компанії «Меркурій».

І в той же час в Тернополі Надал з побратимами демонструє боротьбу зі старенькими бабцями, які торгують городиною та іншими продуктами з тротуарів, щоб заробити копійчину,  зносяться торгові точки, які комусь заважають, а сигаретні кіоски російського олігарха повноцінно працюють і тільки в людних місцях. Вся торгівля міста отримує сигарети тільки чомусь в «Меркурія», хоча є і альтернативний постачальник тютюнових виробів у Тернополі– фірма«Метро» (яке той же Надал кілька років тому помпезно відкривав), представник німецького бізнесу. Тож робіть висновки.

До речі, на момент купівлі росіянами фірми “Поділля-Тютюн”, Україна входила в трійку лідерів з вживання сигарет на душу населення серед всіх країн світу. Це частково пояснює той факт, що наша країна також і в світових лідерах по кількості смертей від хвороб, що не передаються від людини до людини. В Україні це, в першу чергу, “профільні” для куріння серцево-судинні захворювання і рак. Говорить статистика і про інше: сигаретний бізнес в Україні може принести надзвичайно серйозні гроші.

Тож і «відкати» представникам органам місцевого самоврядування, які видають дозволи на право торгівлі в кожному конкретному населеному пункті величезні.

Все це не аморфні рядки, які завтра забудуться. Це реальний бізнес росіян, які заробляють на тернополянах, вбивають їх нікотином, отримують надприбутки, опосередковано фінансуючи військове вторгнення на Україну. 

Зі всього написаного випливає, що допомагають їм у цьому свободівці на Тернопільщині, які керують як облрадою, так і ОДА , так і міськрадою на чолі з Надалом, адже без їхнього відома та дозволів по всьому Тернополю та області ніколи би не стояли кіоски зі смертоносним товаром. 

P.S. До речі, за чутками, цигарковий бізнес зазначеної компанії в Тернополі курує один відомий кримінальний авторитет, в якого зараз з тим же Надалом йде інформаційна війна.

Довідка ТТ.

Таке стрімке входження на український ринок компанії російського олігарха допомагали здійснити колишні друзі тернопільського мера – Державна податкова служба України. За непідтвердженою інформацією, в один прекрасний день відразу більшість оптових торговців не змогли продовжити ліцензію на оптову торгівлю тютюновими виробами. Такий дозвіл видає профільний підрозділ Державної податкової служби. Однак відповіді з цього приводу від податківців журналісти так і не дочекалися.

«Мегаполіс» є найбільшим в Росії дистриб’ютором тютюнових виробів. На його долю припадає близько 70% продажів в країні.  Зрозуміло, що з такими оборотами, цей бізнес не може розвиватися без особистого благословення самого Президента Росії В.Путіна. Джерела в Адміністрації Президента підтвердили, що кум Путіна Медведчук приходив з цим питанням до Януковича і той “дав зелене світло” на всіх рівнях.

Підтвердження цьому знайшли журналісти “Економічної правди”, які полювали за даними про фірму “Мегаполіс” довгих 4 місяці, про що можна почитати ТУТ

Віталій Гнатюк, “Тернопільський тиждень”

 

-1 thoughts on “У Тернополі свободівці підтримують бізнес росіянина, який благословив сам Путін?

  • 07:34 | 18.07.2014 о 07:34
    Permalink

    Шановний. у вас щось з псих1кою не в порядку. зверн1ться до л1каря, може ще не п1зно. не можна так ненавид1ти все, що не в1дпов1дае вашому розум1нню. чому ви вир1шили. що все повинно бути так. як ви м1ркуете? ви що – 1стина в останн1й 1нстанц11? Господь Бог? багато людей думають 1накше 1 без 1стерик. 1 щоб не здохнути в1д вашого патр1отизму, зберегти 1 б1льш менш орган1зувати нормальне життя сво1м д1тям 3 млн.ваших сп1вв1тчизник1в працюють в Рос11 1 не один р1к. В засран1й. як ви виражаетесь Рос11. не рос1яни по1хали до вас а навпаки. а ви в1д ненавист1 до всього рос1йського прямо лопаетеся. 1 так1 вс1 в1руюч1 в Бога, але не знаете, що ненавид1ти – це один 1з смертних гр1х1в. тверезо все розсудити, якусь вигоду мати в1д сп1вроб1тництва, щоб людям краще жилося, щоб була якась робота – на це у вас розуму не достае. а все розрушити , як б1льшовики, то будь ласка . в першу Чергу.

Коментарі вимкнені.