У Тернополі цінні подарунки отримали цінні люди (фото)

4 лютого голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець привітав мешканців краю з днем місцевого самоврядування та вручив кращим представникам самоврядних органів відзнаки “Подяка голови Тернопільської обласної ради” і цінні подарунки.

Так, на підставі розпорядження голови обласної ради від 27 листопада 2014 року № 203 «за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування», наручними годинниками з символікою обласної ради було нагороджено:

Бенцала Ігоря Івановича – головного редактора редакції інформаційних програм Тернопільської державної телерадіокомпанії

Гук Людмилу Зіновіївну – заступника начальника управління у справах майна спільної власності територіальних громад області та природних ресурсів – начальника відділу з управління майном управління у справах майна спільної власності територіальних громад області та природних ресурсів

Демчук Світлану Леонтіївну – депутата Тернопільської обласної ради

Коціру Степана Євгеновича – голову приватної сільськогосподарської агрофірми «Нічлава» Гусятинського району

Левків Тетяну Миронівну – заступника начальника відділу – головного бухгалтера фінансово-господарського відділу виконавчого апарату Тернопільської обласної ради

Мартинюка Василя Івановича – депутата Тернопільської обласної ради

Новосядлого Богдана Теодоровича – заступника головного редактора газети «Свобода»

Рекуша Антона Миколайовича – керівника проекту Всеукраїнського вишколу медиків-волонтерів громадської організації «Спеціальний медичний загін «Білі берети»

Сороколіта Івана Леонідовича – депутата Тернопільської міської ради

Стадника Олександра Михайловича – голову постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань бюджету

Турецького Степана Петровича – депутата Тернопільської обласної ради

Яворського Назара Івановича – депутата Тернопільської обласної ради

Крім того, подяками голови Тернопільської обласної ради з врученням грошової винагороди у розмірі п’ятсот гривень кожному були нагороджені представники районів області.

«Велике спасибі Вам за це, шановні колеги, що у скрутну хвилину взяли на себе усю міру відповідальності за життя краю! І сьогодні, напередодні важливих реформ, бажаю Вам натхнення до нових звершень. Нехай здійснюється все прогресивне, реалізовуються плани та задуми, які приведуть наші громади до миру, злагоди та процвітання!”, – зазначив у своєму виступі голова обласної ради Василь Хомінець.

-1 thoughts on “У Тернополі цінні подарунки отримали цінні люди (фото)

 • 20:44 | 5.12.2014 о 20:44
  Permalink

  незрозуміло, а при чім до дня місцевого мамоврядування Бенцал і Новосядлий? Хіба за те, що обидва своєю так званою журналістською діяльністю завжди облизують попи черговій владі? до того ж новосядлий не є заступником редактора облрадівської газети свобода. він звільнений з посади з виходм достроково на пенсію. чи для таких горе-хурналістів закони не писані?

 • 20:47 | 5.12.2014 о 20:47
  Permalink

  а за що назарчику яворському? не смішіть про його діяльність ха ха. ще б дулебі за компанію треба було шось дати. а турецький то не той з Борщова хабарник? не здивуюся

 • 20:57 | 5.12.2014 о 20:57
  Permalink

  Прочитали з колегами про нагородження ще одного нашого колеги Новосядлого. А чому це нарогороджують пенсіонерів і чому такі пенсіонери працюють, якшо їм заборонено законом? І хіба в колективі “Свободи” нема більше журналістів?

 • 21:50 | 5.12.2014 о 21:50
  Permalink

  Новосядлий був в нас в районі з метою передплати. Не найкращим чином він те робить. Але то питання до редактора, влади та інших. Я читаю газету “Свобода” і здивувався, коли в переліку журналістів такої особи не виявив. Відкрийте газету на 3.12.2014 рік, де вказані прізвища і посади працівників державної газети. В редактора заступника нема. Прізвища Новосядлого нема. То як же він потрапив до списку “цінних людей”? А чим цінні депутати облради? Тим, що постійно не можуть вчасно прийняти бюджет? Що в області застій? Що область на останньому місці за рівнем зарплат? Що в області безробіття? А чим депутати допомогли українській армії? Що на армію пожертвував голова облради Хомінець? Може, волонтери мають якісь дані?

 • 16:57 | 6.12.2014 о 16:57
  Permalink

  а чому серед “цінних” нема жоднлго сільського голови? це ж їхнє свято, а не журналічтів і назарчиків. всі знають, шо село нині кинуте напризволяще і ті сільські голови ше щось роблять. а назарчик повторює те, що зробила перед ним на посаді леся серетна. капець з цінними людьми. і взагалі ті нагородження повнв радянщина. ой, а хомінець ще ордена не придумав як хоптян свого імені? і ще: пропоную волонтерам піти на наступну сесію і зібрати гроші на армію з депутатів – там сидять цінні і дуже небідні люди!

 • 12:32 | 7.12.2014 о 12:32
  Permalink

  Він що хворий!демчук світлана зберала і заставляла людей на антимайдан їхати а зараз та скотина свободівська хомінець її відмазує?то ще треба дати гочу і хоптяну!

Коментарі вимкнені.