Сергій Надал залише Тернопіль і піде головою сільради в Острів?

Вже кілька днів у тернопільських маршрутках висять наліпки з розрахунками про дві пляшки молока в місяць з кожного пасажира. Перевізники стверджують, що якщо підняти тариф на перевезення на 50 копійок, то в середньому для працюючого тернополянина це обійдеться лише у 20 гривень на місяць (40 поїздок Х 0,5 грн = 20 грн). А 20 гривень це всього-навсього дві пляшки молока…

 

Я розумію всю складність ситуації у транспортній галузі міста, але чи варті перевізники того, щоб дозволити їм піднімати тариф на проїзд?

Ось свіжий приклад. У середу ввечері, 3 грудня, із залізничного вокзалу у напрямку БАМу в проміжку з 20.50 до 22.00 не було жодної маршрутки №3 і жодної маршрутки №15.
За весь цей час були тільки маршрутки з №№ 14, 16 і 19, причому усі достатньо заповнені. У кожній маршрутці зайняті усі сидячі місця плюс кілька пасажирів стояли. Тобто порожняком вони не ганяють.

Ще один момент: міська рада браво звітує про перехід на дешевший  транспорту – електричний. Але толку з цього поки що мало. Жодного тролейбусу, який би їхав із залізничного в напрямку БАМу в період з 20.50 до 22.00 я не побачив.

А відсутність маршруток №3 і №15 означає, що ввечері середня частина житлового масиву “Канаду” взагалі без транспортного сполучення. Про те, як ходить 29-ий окрема історія і не менш печальна.
Виходить, що мерія пускає додаткові маршрутки в село Острів, а натомість половину мікрорайону Тернополя у вечірній час взагалі без транспортного сполучення. То незрозуміло куди Надал хоче балотуватися на наступних виборах – на голову сільради в Острові чи на мера Тернополя?
Нічого не маю проти мешканців Острова, і їм треба якось добиратися, але в першу чергу міська рада повинна навести лад в межах міста, а потім вже займатися перевезеннями у приміських селах.

Проблему відсутності маршруток, які йдуть повз “Канаду” можна трохи згладити – сідати у 16-тий на круг і виходити біля “Барвінка” або у будь-який, що йде на “Сонячний” і виходити біля “Універсаму”. Тут вже кому як ближче.
Але для цього треба знати що 3-ї і 15-ї маршрутки ввечері вже взагалі нема і її не варто чекати.
А тим часом на інформаційному щиті на зупинці вказується що 15-тий в проміжку з 20.00 до 22.00 ходить з інтервалом у 7 хвилин, 3-ій – 15 хвилин. Розумію, що ці графіки застарілі. Але ж їх треба оновлювати. На те воно і управління транспорту, щоб не тільки зупинки наповнювати рекламою, але й достовірними графіками руху.

Про передчасні з’їзди маршрутчиків говорилося вже 1000 разів, але все як горохом об стіну. І при цьому вони ще хочуть збільшувати тариф. Я розумію, що зараз не все так просто із транспортом, але перевізники спочатку нехай бодай місяць часу забезпечать належне перевезення пасажирів, так як це мало би бути, а тоді вже можна буде обговорювати питання тарифів.

20 хвилин

-1 thoughts on “Сергій Надал залише Тернопіль і піде головою сільради в Острів?

  • 17:53 | 5.12.2014 о 17:53
    Permalink

    Тут якось забувають про Калинку, яка також має відношення до маршруту №5.
    НУ ЧОМУ не кажуть ПРАВДУ про ці речі???

Коментарі вимкнені.