Відсьогодні у Тернополі – тиждень подружжя (графік заходів)

В рамках тижня подружжя в Україні, у Тернополі відбудеться ряд заходів для тернополян, які планують вступати в шлюб, або уже є в шлюбі та чекають народження малятка, для матусь та татусів. 

15 травня

15.00 – майстер-клас по арт-терапії для вагітних і народивших матусь, а також їх чоловіків на тему: «Кольори в сім”ї та їх можливості. Розфарбуй своє життя.»
Проводить психолог Наталя Поліщук. Місце проведення: Школа щасливого материнства св.Анни. вул.Федьковича 16, 63 каб (www.mamusi.org.ua)

18 травня

10.30 – бесіда на тему: Навчання основам свідомого батьківства і планування сім”ї. Запрошуються подружні пари. Проводять працівники Консультаційного центру руху за життя «Колиска життя», вул.Сагайдачного 14 (www.noabort.te.ua)

12.30  – семінар-практикум на тему” Профілактика вигорання сім”ї- як шлях до збереження щасливих стосунків”. Запрошуються усі бажаючі. Попередній запис- mamhom@rambler.ru. Проводить лікар психотерапевт Марія Хомів. Місце проведення: ТОГО”Центр щасливого Батьківства та Материнства”, ТРЦ «Подоляни», 1 поверх, (навпроти піцерії)

19 травня

16.00 – масовий захід для усіх бажаючих, свято на тему:”Моя сім”я: мама, тато і я”. Конкурси, призи, гарний настрій гарантовані. Місце проведення: хол ТРЦ «Подоляни». Організатори заходу: ТОГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», МГО «Єднання», Управління в справах сім»ї та молоді ТОДА, ТРЦ «Подоляни»

20 травня 

19.00 – лекція для бажаючих брати шлюб, присвячена особливій ролі шлюбу та подружжя в Божому плані в житті християнина, на тему: “Лицарі і Принцеси”,
Проводить о.Мартин, священик УГКЦ. Місце проведення: Архикатедральний Собор УГКЦ, навчальна кімната.

Довідка 

Тиждень Подружжя – це міжнародний рух, створений з метою поширення авторитету сім’ї в суспільстві та утвердження цінності родини та шлюбу як найбільш значимого суспільного інституту. Щорічно Тиждень Подружжя в Україні проводиться 15-22 травня. Мета: кожного року протягом одного тижня зробити подружжя та шлюб головними темами в країні, об’єднавши для цього зусилля громадських організацій, державних та недержавних інституцій, медіа та журналістів, християнських церков, бізнесу та всіх небайдужих людей.

-1 thoughts on “Відсьогодні у Тернополі – тиждень подружжя (графік заходів)

 • 20:47 | 7.05.2013 о 20:47
  Permalink

  Тиждень Подружжя.а де в програмі подружжя які прожили 50 і більше.а ті хлопчики дєвочки через кілька років розійдуться як у морі кораблі

  • 19:48 | 8.05.2013 о 19:48
   Permalink

   Чудова ідея про відзначення “золотих” пар )
   але і заходи для молодят дуууже важливі – щоб не “розбіглись” через кілька років )

 • 09:04 | 9.05.2013 о 09:04
  Permalink

  Я буду дуже рада, якщо долучаться і “золоті пари”, або ще хтось займеться цією організацією. На разі проводимо те що можемо самі.

Коментарі вимкнені.