У Тернополі у коаліцію об’єдналися жінки

У Тернополі відбулася прес-конференція з нагоди презентації проекту «Об’єднання зусиль громадськості та влади у Тернопільській області на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325», який впроваджується Тернопільською обласною Асоціацією Жінок спільно з відділом сім’ї та молоді Тернопільської ОДА за підтримки Українського Жіночого Фонду.

Мета проекту — сприяти реалізації заходів щодо забезпечення в Тернопільській області Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека», а також підвищити поінформованість громадськості Тернопільської області про документ та привернути увагу суспільства на важливість і необхідність участі жінок у підтримці та зміцненні миру й безпеки.
«В умовах війни на Сході України ця Резолюції Ради Безпеки ООН набирає особливої актуальності. Ухвалена ще у 2000 році, ця резолюція була імплементована в Україні шляхом розробки Національного плану дій з її виконання лише у 2016 році. Проблема відновлення миру та спокою в країні, підтримка осіб, які постраждали від збройного конфлікту на Сході – це одна із важливих складових цього документу і в цьому напрямку у нас на Тернопільщині є над чим працювати», – вважає керівник проекту, голова Тернопільської обласної Асоціації Жінок,Лариса РИМАР.

Ігор ЧОРНИЙ, начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА розповів про роботу обласної державної адміністрації щодо реалізації в області заходів забезпечення в області Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року. «Нами розроблена Обласна цільова соціальна програма підтримки сім’ї та протидії домашнього насилля на період 2017-2020 роки. Вона включатиме заходи, що передбачені Національним планом дій та планом, затвердженим Тернопільською обласною державною адміністрацією. Ми зацікавлені у співпраці з різними громадськими організаціями для досягнення кінцевої мети – забезпечення миру та стабільності, гармонізації суспільних відносин та досягнення гендерного балансу».
Участь у заході взяли представниці громадських організацій «Відродження нації», «Ліга жінок Тернопільщини», «Товариство імені Олени Теліги», «Союз Українок», та інші.

Коментарі вимкнені.