У Тернополі видали “першу” ластівку нового проекту

hlibynaКнигарня “Є” та видавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошують на презентацію книжки Богдана Мельничука «Хлібина для бандерівця». Захід відбудеться 13 вересня. Початок – о 18.00.

Модератор: Юрій Матевощук

Нову книгу «Хлібина для бандерівця» Богдана Мельничука складають вибрані поетичні та прозові твори, афоризми, життєпис, бібліографія. Це перша «ластівка» видавничого проекту очільника Тернопільської організації Національної спілки письменників України Олександра Смика. Богдан Мельничук – автор публіцистичних і краєзнавчих книжок, понад 40 п’єс та інсценізацій, поставлених у театрах України, заслужений діяч мистецтв України.

Член Національних спілок журналістів, письменників, краєзнавців України, Наукового товариства ім. Т. Шевченка. Він лауреат премій: літературних-міжнародних імені Григорія Сковороди, Фонду Воляників-Швабінських при фундації УВУ; всеукраїнських імені Ірини Вільде, імені Романа Завадовича; обласних: імені Уласа Самчука, імені Станіслава Дністрянського, імені Ярослава Стецька; літературно-мистецьких всеукраїнських імені Братів Богдана і Левка Лепких, імені Іванни Блажкевич. Його твори відзначені на міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» у всіх можливих номінаціях «Драми», «Романи», «Кіносценарії», «Пісенна лірика» і «Твори для дітей». У книжці використані екслібриси роботи заслужених художників України Ярослава Омеляна та Євгена Удіна і художника Миколи Дмітруха.

Коментарі вимкнені.