У Тернополі від учора почалася справжня люстрація

Про початок проведення в
територіальних органах юстиції
перевірки, передбаченої Законом
України «Про очищення влади»

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» (далі – Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та абзацу четвертого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р,

НАКАЗУЮ:

1. Провести перевірку, передбачену Законом (далі – перевірка) стосовно керівників територіальних органів юстиції та їх заступників, визначивши днем початку проведення перевірки 10 листопада 2014 року.

4.Начальникам головних управлінь юстиції в областях та місті Києві забезпечити ознайомлення керівників територіальних органів юстиції та їх заступників, у тому числі тих, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною та перебувають на листку непрацездатності) з цим наказом.

5.Посадовим особам щодо яких здійснюється перевірка у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати до Департаменту кадрової роботи та державної служби власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2.

6.Департаменту кадрової роботи та державної служби в триденний термін після одержання заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

Міністр юстиції                                  Павло ПЕТРЕНКО

 

-1 thoughts on “У Тернополі від учора почалася справжня люстрація

  • 12:26 | 11.11.2014 о 12:26
    Permalink

    Слід уважно стежити за люстрацією начальника Головного Управління юстиції в Тернопільській області. Адже це гр. Кольцов Едуард Станіславович, який до призначення на посаду ні дня не працював у системі юстиції, хоча всього 1 день рахувався радником Міністра юстиції; працював в міліції у власній безпеці. Так боровся з корупцією, що на зарплату купив собі автомобіль “Nissan X-Trail” вартістю 100 тис., ще купив дружині круту іномарку і т.д. О це в нашій області буде “класна люстрація”…

  • 21:16 | 15.11.2014 о 21:16
    Permalink

    І не тільки слід уважно стежити за люстрацією начальника Головного Управління юстиції в Тернопільській області, ще білш детальніше за головним прокурором області Гулькевичем ю.д., знахабнілим цвіточком, і ягодкою в обласній ПРОКУРАТУРІ… Кого “влада” вигороджує, ставите на посаду прокурора області,адмінкорупщика. здирника, отого ненаситного Гулкевича ю.д.??? Спитайтеся у Бучачан хто мав справу із ним, корумпованим хабарником, вірною підстілкою Януковича за яким давно вже пора відкрити кримінальну справу, у Бучачі вдавився чотирма земельними ділянками, він кримінальний злочинець і місце його на нарах, а не в обласній прокуратурі… Куди дивимося…!!! Кого ставимо до влади…!!! Ганьба Гулкевичу, гнати його кровожерного злочинця!!! Вилами, ВИЛАМИ, Вилами!!”!!!!!

Коментарі вимкнені.