У Тернополі відбулисть веселі старти

На спортивному майданчику зі штучним покриттям ФСТ „Динамо” відбулись „Веселі старти ”з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

    27 травня,  напередодні закінчення навчального року Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Тернопільської ради та Обласний        центр фізичного здоров’я  населення „Спорт для всіх” провели для учнів масові спортивні заходи „Веселі старти ” під гаслом „Хто ти – майбутній олімпієць?” з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Більш, як двісті учнів – сто учасників змагань та  стільки ж глядачів побували на справжньому спортивному святі на набережній Тернопільського ставу, що у парку ім. Т.Г.Шевченка. Святковий козацький марш супроводжував парад  учасників  під час відкриття змагань. Директор школи – Наталія Іванівна Левенець привітала учасників та побажала командам вдалих стартів. Дванадцять команд-учасниць  від третіх до шостих класів були налаштовані на безкомпромісну спортивну боротьбу. Діти змагались в естафетах „ Мисливство”, „Флорбол ”, „Боулінг”, „Садіння і збір картоплі”.

Найтяжчою, як не дивно, для учнів виявилась естафета „Мисливство” на влучність, декому ніяк не вдавалось влучити „літаючою”  тарілкою „фрізбі” у кільце.  Учасники  майже три години поспіль години  команди з’ясовували   між собою – хто то з них  найшвидший та найспритніший. Вболівальники своєю активною та дуже голосною підтримкою допомагали командам боротись за перемогу у змаганнях.

А результати виявились такими: серед  учнів  третіх класів перше місце

виборола команда 3-В класу, на другому місці – команда 3-Б класу, на третьому – команда 3-А класу, серед четверокласників перемогли учні 4-Б класу, друге місце вибороли учні 4-В класу, третє місце посіли учні 4-А класу. Серед команд п’ятих класів переміг 5-Б клас, друге місце виборов 5-В

клас, третє місце посів 5-А клас. Серед шестикласників перемогу здобув 6-В клас, друге місце посів 6-А клас, третє місце виборов 6-Б клас.

Як розповіла Наталія Іванівна Левенець, вона задоволена співпрацею з обласним центром „Спорт для всіх” та сподівається на допомогу у проведенні спортивних свят та фестивалів та пропаганді здорового способу життя серед учнів та навіть має намір виготовити однакову спортивну форму для проведення змагань.

„Відгукуватись на все нове, позитивне та незвичне у роботі з дітлахами – головне кредо  четвертої Тернопільської  школи” зазначила заступник директора з навчально-виховної роботи Кулянда Оксана Сергіївна.  Їй дуже сподобався  обласний фестиваль „Мама, тато, я – спортивна сім’я2014”, в якому  взяла участь  спортивна сім’я Кізілових , яка представила четверту ЗОШ та посіла  ІІІ  місце. „Сподіваємось провести „Олімпійський урок ” за участю учнів всієї школи  та за допомоги „Спорту для всіх ”– сказала Оксана Сергіївна.

Команди – переможниці нагороджені грамотами від організаторів.

Коментарі вимкнені.