У Тернополі відкрили представництво Польсько-української господарчої палати

ПУГП створює можливості для своїх афілійованих компаній, надаючи високоякісні послуги, а також виступає сполучною ланкою між підприємствами-членами та іншими організаціями і установами.

Польсько-Українська Господарча Палата діє з 1992 року задля покращення розвитку економічних і суспільних польсько-українських стосунків. Її представництва діють у 10 містах України: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця, Полтава, Суми, Одеса, Луцьк, Харків.

Головою Представництва Польсько-української господарчої палати у Тернополі є Павел Вуттке, генеральний директор ТОВ “Future processing Ukraine”.

Участь в урочистостях взяв також Президент Польсько-української господарчої палати від польської сторони Яцек Пєхота (екс-міністр економіки та міністр економіки і праці в польському уряді (2001-2003; 2005 рр.)).

-1 thoughts on “У Тернополі відкрили представництво Польсько-української господарчої палати

  • 06:03 | 1.12.2019 о 06:03
    Permalink

    То є ДОБРЕ… А ще КРАЩЕ би було, якби в такого роду Дописах/блогах – та було й Прізвисько того Автора, було з ким зв’язатися, щоб не ВИКАЗУВАТИ усього ТУТ, на сторінках ел.газети… Поскільки – ще не навчилися оті ЖУРНАЛЮГИ “подавати” піплу МАТЕРІАЛ, цікавий чи нє – то інша справа, то СЛУХАЙТЕ що саме хотілося б, щоб наприкінці такого Матеріалу було : місцезнаходження той ПАЛАТИ, основні цілі й Завдання в Україні зокрема, електронну та поштові адреси, телефони і… прочая… Зрозуміло ізлагаю ? Так і робіть наділі… Відразу, щоб не повертатися ще раз на Ваші сторінки – приберіть в Архів ( якщо НЕМА – СОТВОРІТЬ, Господи – то ж не довго ! для згнаючої Людини – комп’ютерщика ) оті блоги і з ретором універу ім.Гнатюка ( раз НЕ ДАЄТЕ можливості щось там ПРОКОМЕНТУВАТИ )… Він хоч живий ще ?

Коментарі вимкнені.