У Тернополі юних громадян України привітали з їхнім «професійним святом»

Цьогоріч зустріч весни та літа відзначилась «бурхливим з`ясуванням стосунків». І хоч надокучливий дощ ні на мить не припиняв свою монотонну симфонію, 1 червня у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей було по-домашньому тепло і затишно. Для улюблених читачів, їхніх рідних, а також завжди бажаних гостей працівники книгозбірні провели святковий захід під назвою «Веселковий світ дитинства», який був приурочений Міжнародному дню захисту дітей.

Увесь тиждень у бібліотеці тривала підготовка до одного з найважливіших днів у святковому календарі нашої держави. Вікна книгозбірні прикрасили виставки малюнків та аплікацій читачів із різних шкіл Тернополя, а надування кольорових кульок перетворилось у веселу розвагу, коли до цього процесу приєднались і відвідувачі бібліотеки.

На урочистому відкритті свята, що відбулось у читальному залі, головний бібліограф інформаційно-бібліографічного відділу Марія Колопенюк привітала юних громадян України з їхнім «професійним святом», а також нагадала дорослим про відповідальність, яку несе кожен з них за життя маленької людини.

У кумедних панчохах та з цілим оберемком кольорових кульок у руках на свято завітала Ігруня-мандрівниця. Ця загадкова особа  розповіла малечі, що не уявляє свого життя без подорожування, але понад усе їй подобається проводити час у колі розумних та веселих діточок.

Найменші читачі настільки вподобали веселу гостю, що запросили її у захопливу мандрівку до «Міста казок». Під час «зупинок»: «Музей казок», «Площа казкових героїв», «Парк загадок» учасники подорожі мали чудову нагоду продемонструвати свої знання, а також трохи «розім`яти пам`ять». Наприкінці «казкової подорожі» найактивніші «мандрівники» отримали заохочувальні призи.

А щоби дорослі ніколи не забували про те, що посмішки на дитячих обличчях – це результат їхньої любові та турботи, маленькі умільці виготовили із паперу та серветок величезний смайл, який і зараз «зустрічає» читачів на вході до бібліотеки.

Не довелося сумувати і малюкам віком до 3-х років, для яких члени Спілки Української Молоді провели ряд цікавих ігор та забав. Від СУМівців діти дізнались, що у кожної людини є ангел-охоронець, який допомагає усім батькам оберігати діток від небезпек цього світу.

Поки малюки розважались, читачі старшого віку мали змогу продемонструвати свою ерудованість, розгадуючи кросворди та головоломки. Кмітливі та допитливі, а також ті, хто любить посміятись від душі проявили себе під час жартівливої вікторини «Смійтесь на здоров`я». Юні ерудити розмірковували над хитромудрими запитаннями: «На що схожа половина яблука?», «Хто над нами догори ногами?», «Що станеться з вороною через три роки?». А от учасники конкурсу «Відгадай мелодію» вгадували назви музичних композицій із перших акордів, довівши тим самим, що вони не з тих, кому «ведмідь наступив на вухо».

На завершення усі учасники свята, а також працівники бібліотеки намалювали на повітряних кульках свою мрію.  І як тільки тепле літнє сонечко визирне із-за хмар, огортаючи ласкавими промінчиками заплакану землю, у небо полетять десятки дитячих бажань, щоби обов`язково здійснитись.

 

 Уляна Пилипчук,

працівник книгозбірні

Коментарі вимкнені.