У Тернополі за 24 мільйони гривень збудують Центр веслування та водних видів спорту

Вже зовсім скоро у нашому місті візьмуться за будівництво Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена «Тернопіль». За приблизними підрахунками, загальна вартість проекту становить орієнтовно 24 мільйони гривень.
З місцевого бюджету спрямували на спорудження об’єкта 7 мільйонів гривень. Решту ж планується отримати від співфінансування обласної влади та Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час останнього візиту на Тернопілля зазначив, що з боку Фонду регіонального розвитку передбачена інвестиція на суму приблизно 17 мільйонів гривень. Тим часом мер Тернополя Сергій Надал каже, що тернопільське озеро має усі перспективи стати не лише туристичною перлиною міста, а й майданчиком для розвитку усіх водних видів спорту.

— У місті є хороша база для організації такого Центру, адже у нас функціонує веслувальна школа, працюють професійні тренери, — пояснює міський голова. — Зазначу, що у Центрі, окрім спортивних об’єктів, буде облаштована ще й інша інфраструктура, якою зможуть скористатися не лише спортсмени, а й тернополяни та гості міста.

Так, за попередніми прогнозами, «Водна арена «Тернопіль» запрацює вже наступного року. Тут після будівництва Центру планується проводити різноманітні чемпіонати України, Європи та світу на воді.

Подільське слово

Коментарі вимкнені.