У Тернополі за один день збили трьох пішоходів. Усі в лікарні

19 листопада о 8 годині 35 хвилин надійшло повідомлення від лікаря приймального відділення 1-ї міської лікарні, про те що до них з травмою після дорожньо-транспортної пригоди, поступила жителька Тернополя 1927 року народження. Правоохоронці встановили, що водій автомобіля «PEUGEOT» слідуючи по вулиці «15-Квітня» в місті Тернополі здійснив наїзд на пенсіонерку, яка здійснювала перехід вулиці поза межами пішохідного переходу.

Цього ж дня, о 10 годині 48 хвилин надійшло повідомлення про наїзд на пішохода по вулиці Злуки міста Тернополя, поблизу магазину «Барвінок». На місці події встановили, що водій автомобіля «CITROEN JUMPY» допустив наїзд на 19-річного пішохода, який здійснював перехід вулиці по нерегульованому пішохідному переходу. З травмами пішохода госпіталізували до травматологічного відділення 1-ї міської лікарні.

О 13 годині 45 хвилин поступило повідомлення про наїзд на пішохода в селі Підзамочок Бучацького району. Правоохоронці встановили, що водій автомобіля «ВАЗ-2110», здійснив наїзд на 11-річного пішохода що здійснював перехід вулиці. Неповнолітнього з травмами госпіталізували до Бучацької райлікарні.

О 18 годині 30 хвилин надійшло повідомлення про наїзд на пішохода по вулиці Татарській в місті Тернопіль. Попередньо встановлено, що водій автомобіля «MERCEDES BENZ» здійснив наїзд на пішохода , який здійснював перехід по пішохідному переході. 59-річного пішохода госпіталізували до травматологічного відділення Тернопільської обласної лікарні.

Коментарі вимкнені.