У Тернополі запрошують на тест-драйв автомобіля Toyota Land Cruiser Prado

08 листопада  в Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс» був презентований оновлений Toyota Land Cruiser Prado. Від тепер усі бажаючі можуть ближче познайомитися з автомобілем, пройти тест-дайв та оцінити позашляхові можливості легендарного Land Cruiser Prado.

Новий Toyota Land Cruiser Prado отримав виразніший дизайн екстер’єру, більш витончений інтер’єр та ще більш удосконалені якості руху бездоріжжям. Новий автомобіль можна придбати в офіційного дилера  Toyota в дев’яти варіантах комплектації в залежності від двигуна на вибір: бензинового об’ємом 2,7 л. VVT-i з чотиришвидкісною автоматичною коробкою передач, бензинового V6 4,0 л. Dual VVT-i з п’ятишвидкісною автоматичною коробкою передач або дизельного двигуна об’ємом 3,0 л. D4-D з п’ятишвидкісною автоматичною коробкою передач.

Новий єкстер`єр автомобіля поєднує в собі високо розташовану передню частину, інтегровані лампи головного світла та решітку радіатора з вертикальною, двоступінчастою конструкцією, яка підсилює характер позашляховика. До змін інтер’єру салону відносяться нова верхня панель центральної консолі, нова панель перемикання між режимами «позашляховик» та «звичайна дорога», новий дизайн панелі приладів, який включає в себе новий 4,2″ кольоровий мультиінформаційний TFT-дисплей, покращене облицювання панелі приладів та карт дверей, а також декоративні елементи, поліпшений дизайн сидінь другого та третього ряду з новою тканинною оббивкою. Новий Land Cruiser Prado оснащено мультимедійним обладнанням з сенсорним екраном: Toyota Touch 2 та Toyota Touch 2 Go з навігацією.

Новий Prado має поліпшені характеристики руху бездоріжжям завдяки переглянутій конструкції передньої підвіски та вдосконаленій системі вибору режиму руху в залежності від характеру поверхні Multi-Тerrain Select. Новий Land Cruiser Prado обладнано однією з найбільш всебічних, технічно вдосконалених систем активного та пасивного захисту, як на звичайних дорогах, так і на бездоріжжі.

Оцінити усі переваги легендарного Toyota Land Cruiser Prado можливо в Тойота Центр Тернопіль, що по вул. Микулинецькій, пройти тест-драйв  та отримати ґрунтовну консультацію від професійних менеджерів. За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: (0352) 405 888.

http://www.kristal-motors.toyota.ua/index/landcruiserprado.html

http://vk.com/club51908315?z=album-51908315_182421216

Коментарі вимкнені.