У Тернополі затори: на Збаразькому повороті потрійне ДТП
У Тернополі на Збаразькому повороті наразі потрійне ДТП, через що сформувалися великі затори. ДТП спричинили дві машини, які «врізалися» одна в одну, а потім зіткнулася третя.
Деталі згодом.
У Тернополі на Збаразькому повороті наразі потрійне ДТП, через що сформувалися великі затори. ДТП спричинили дві машини, які «врізалися» одна в одну, а потім зіткнулася третя.
Деталі згодом.
Коментарі вимкнені.
Зараз п.Лецкалюк буде звинувачувати водіїв,типу не дотрималися дистанції.,не врахували дорожнє покриття.,не уважні і т.д. і т.п…..п.Надал на все місто запевняє що дороги у ІДЕАЛЬНОМУ стані.,що служби від світанку і до смерканку чистять наші дороги і тротуари.,що внас все виконується на 100%.
Але реалії такі… Техніки які б прибирали дороги НЕМАЄ (цілий день їздив містом).,ЖД переїзд ,на вул.Текстильна просто ЛІД !!!
слова НЕ відповідають реальності…
А мало би бути так…
ДАІ,в обов”язки яких входить слідкувати за НАЛЕЖНИМ покриттям автошляхів,звертаються у відповідні служби для НЕГАЙНОГО реагування і ліквідації аварійно-небезпечних ділянок дорожнього покриття.А не звинувачення простих водіїв !!!А місцевих “керовніків” варто виходити частіше до люду і бачити на дворі реалії а не те що за вікном кабінета чи позашляховика…
Давайте обєднуватись і масово писати скарги і ДАІ і ПРЕЗИДЕНТУ України.