Надал пройшов, тепер черга за Хоптяном

Муніципальний ФК «Тернопіль» сьогодні, у рамках розіграшу 1/16 Кубка України, приймав колег із м. Полтави – міцного середнячка Першої ліги. Враховуючи, що тернополяни вперше пробились до цього рівня змагань, вони вже були героями, але підготовка до матчу все-одно була високою.

Гості теж показали серйозність своїх намірів, бо вже на четвертій хвилині матчу забили гол – Д. Нурдінов вийшов віч-на-віч з голкіпером і пробив точно в лівий кут воріт.

Наша команда переживала недовго. Вже через десять хвилин після подачі з кутового гол забив І. Курило. Після перерви на полі розпочався справжній «армагедон». На 54 хвилині, після удару зі штрафного захисник ФК “Полтава” у боротьбі з Василем Чорний відмітився «автоголом» – рахунок стає 2:1 на нашу користь.

Коли на 79 хвилині, після отримання повторної жовтої картки арбітр вилучив з поля гравця гостей, тернопільські вболівальники почали передчувати перемогу. Але це відчуття тривало цілих шість хвилин – гості зуміли зібратись із силами та зрівняти рахунок. Тернопільські футболісти, буквально через три хвилини подарували нам нові емоції, забивши гол на 88 хвилині. Спритнішим за полтавських оборонців після атаки з лівого краю виявився С. Полянчук. Нарешті тернопільські фанати зітхнули з полегшенням, мовляв перемога в кишені. Куди там – А. Дубчак зіграв рукою у власному штрафному майданчику, за що отримав пряме вилучення для себе, а для команди пенальті.

Полтавчани своїм шансом скористалися сповна і обидві команди розпочали все заново, отримавши для цього півгодини додаткового ігрового часу.

Здається треба було заспокоїтись грати обережніше, але боротьба продовжилась з іще більшим накалом. Ось на газоні лежить капітан ФК «Полтава» С. Даценко, а по біговій доріжці «спішить» на допомогу автомобіль з бригадою швидкої медичної допомоги. Капітан виявився справжнім, і повернувся на поле, для того щоб через десять хвилин покинути його, та не через отриману травму, а через другого «гірчичника». Правда перед вилученням капітана полтавці вже знову програвали – гол, після виконання штрафного забив А. Пастернак.

Залишившись вдев’ятьох гості все-одно пробують свої сили поблизу воріт тернопільської команди, організовуючи небезпечні моменти, але спершу А.Курило був на сторожі власних воріт, а через дві хвилини свою роботу виконав голкіпер тернополян. На завершення матчу гості не витримують напору Б. Семенця, і, щоб уникнути виходу останнього на «побачення» із голкіпером порушують правила – захисник А. Деркач залишає поле.

Тернополяни вирішили добити суперника, вивівши все-таки Б. Семенця на зустріч із полтавським воротарем, але Богдан не скористався нагодою.

І ось він, довгоочікуваний фінальний свисток арбітра, який сповіщає про ще один рекорд молодої тернопільської команди.

Із нетерпінням чекаємо жеребкування та завтрашнього поєдинку, де «старший брат» («Нива») зустрінеться із “УкрАгроКом”.

Завтра ми подивимось чи зможе В. Хоптян, який є спонсором «Ниви», йти хоча врівень із своїм як політичним так і комерційним опонентом С. Надалом.