У Тернополі збирають гроші на дуже потрібне обладнання для обласного онкодиспансеру

Днями у тернополі започаткували волонтерський проект “CITRUS LIFE”, мета якого – зібрати кошти на придбання ультразвукового скальпелю “HARMONIC” для Тернопільського обласного онкологічного диспансеру.

За словами учасника проекту Юрія Вербовецького, таких скальпелів в Україні є лише кілька штук, їх недостатньо для забезпечення якісним медичним обслуговуванням усіх, кому необхідне хірургічне втручання в онкозахворюваннях.

 • Тернопільський державний онкодиспансер вибраний тому, що там лікуються в основному малозабезпечені верстви населення, які не можуть собі дозволити лікування в приватних клініках або виїжджати за кордон для лікування, — хахначає Юрій Вербовецький. — Статистика, яку надали нам працівники диспансеру, досить сумна: щодня проводиться 10-12 операцій, під час яких або після них помирає 1-2 людини. Такий скальпель дозволить рятувати життя людей і надавати більш професійну та складну допомогу.

  Вартість скальпелю на сьогодні становить 1 000 000 гривень.

  Збір коштів проводять десятки людей з групи волонтерів.

  Закликаємо усіх не байдужих підтримати коштами і долучитись до фінансування цього амбітного і масштабного проекту.

  Картка Приват: 5168 7573 6106 4035 Вербовецький Юрій Володимирович.

  — Даю слово, що всі кошти потраплять за призначенням, — запевняє Юрій Вербовецький. – Інформуватиму про факт придбання приладу та день його передачі закладу.

Коментарі вимкнені.