У Тернополі жартували, що студент, який згорне найдовшу в Україні шпаргалку, увійде до Книги рекордів Гіннеса (фото)

26 травня у Тернополі встановили другий рекорд, запланований в рамках масштабного студентського фестивалю «StudFest 2013» — найдовша шпаргалка в Україні.

Від Надставної церкви, повз причал, бари «Максим» та «Шинок», острівець кохання, і далі по набережній в напрямку тенісних кортів, прямісінько на асфальті розклали довжелезну шпаргалку. Вона складається з безлічі списаних заготівок розміром 6,5 см на 9,5 см, які з’єднані між собою за допомогою скотчу. Студенти заздалегідь змотали “шпору” в рулони і 26 травня о 9.00 розкручували їх біля озера. Вздовж усієї шпаргалки, через кожні 10 кроків на ній стояли, або сиділи волонтери, щоб вітер не зносив паперову “змійку”. Траплялося, що винахідливі молоді люди клали на «шпору» свої сумки, та навіть поставили сміттєву урну.

Представник книги рекордів України Петро Федчишин слідкував, як виміряють довжину шпаргалки двадцятиметровою шнурівкою. Він робив помітки червоним маркером.

В районі набережної за острівцем кохання шпаргалка досягла розміру 1000 м. Але студенти продовжували розмотувати рулон, тому загальна довжина сягнула 1093 м та 37 см. Останні метри та сантиметри студенти, спільно з представником Книги рекордів України вимірювали рулеткою.

Згодом відбулося офіційне вручення дипломів Книги рекордів України представнику тернопільської міської ради Максиму Черкашину та голові ТМГО «Файне місто» Рустаму Ергешову. Після цього рекордсменку почали згортати – спочатку намотуючи на патичок, а згодом – на лікоть. Студенти жартували, що хлопець, який складе усю шпаргалку ввійде в Книгу рекордів Гіннеса.

Голова ТМГО “Рустам Ергешов” каже, що після встановлення рекорду цю незвичну “рекордсменку” збережуть, як експонат першого студентського музею, який наразі ще не активно, але уже планують у нашому місті. Приміщення музей не має, але Рустам вважає, що це лише питання часу, адже вже у жовтні місто знову чекає грандіозний студентський захід – “Студентська доба” і молодь з інших міст обов’язково залишить в Тернополі безліч експонатів. Так, після «StudFest 2013», каже Рустам, крім шпаргалки, тернополянам залишилися карикатури та шаржі на викладачів різних вишів України.

Довідка:

  • Офіційно до встановлення рекорду з найдовшої шпаргалки долучилося 175 студентів.
  • Вони писали шпаргалку власноруч.
  • Темою паперової підказки був предмет “Українська мова”
  • Це другий офіційний рекорд в рамках фестивалю “Stud Fest 2013”. Першим був рекорд на найбільшу кількість людей у тролейбусі.

Нагадаємо, перший в Україні студентський фестиваль “Stud Fest 2013”, що пройшов у Тернополі 24-26 травня, відбувся в рамках проекту “Тернопіль – студентська столиця України”.

Люба Вовк, новини Тернополі “Погляд”

-1 thoughts on “У Тернополі жартували, що студент, який згорне найдовшу в Україні шпаргалку, увійде до Книги рекордів Гіннеса (фото)

  • 09:40 | 28.05.2013 о 09:40
    Permalink

    А викладач, який знайде цю шпаргалку у студента, тоже ввійде у книгу рекордів?

Коментарі вимкнені.