У Тернополі зник мобілізований у піщаному камуфляжі

Безвісти зник 37-річний мобілізований на військову службу Тимчак Роман. Його розшукує і поліція і співмешканка. Востаннє виходив на зв’язок, коли повідомляв, що чекає автобуса на Київ у Тернополі. 

Поліцейські розшукують 37-річного Тимчака Романа Євгеновича з села Великий Говилів Теребовлянського району. Про зникнення чоловіка Теребовлянський відділ поліції повідомила його співмешканка.

Відомо, що безвісти зниклий був мобілізований на військову службу та приписаний до військової частини у Кривому Розі. 13 листопада чоловік приїхав у Говилів у відпустку. Вранці 21 листопада чоловік рейсовим автобусом поїхав до Тернополя, а звідти планував вирушити до Києва. О 16 год. того ж дня він перетелефонував до співмешканки й повідомив, що перебуває на автовокзалі в Тернополі, де чекає на автобус до столиці. Після цього на зв’язок більше не виходив.

Роману Тимчаку на вигляд 40-45 років, на зріс 160-165 см, худорлявої статури, коротке темне волосся із сивиною, очі карі, ніс прямий, губи тонкі, обличчя овальне, підборіддя з ямкою.

У день зникнення чоловік був одягнений військовий камуфляж жовто – коричневого кольору, коричневі шкіряні берци. Якщо у вас є будь-яка інформація про місцеперебування Тимчака Романа Євгеновича телефонуйте за номерами: у Теребовля (код. 03551) 2-12-45, моб. 0987811394, або 102 у будь-який підрозділ поліції.

Коментарі вимкнені.