У Тернополі «зводитимуть рахунки» спортсмени зі Сходу та Заходу

Завдяки унікальному географічному розташуванню та наявності «блакитного ока»,  Тернопіль знову прийматиме чемпіонат з водно-моторного спорту. Більше того, цьогорічні змагання будуть святковими та ще й транслюватимуться у багатьох країнах світу. Чемпіонат проходитиме в п’ять етапів. У Тернополі пройде лише заключний. А також тільки у нашому місті відбудеться нагородження чемпіонів світу.
В рамках цих змагань в один етап будуть  проведені чемпіонат Європи та Кубок мера.

«Цьогорічні змагання — святкові, адже найперший чемпіонат світу з водно-моторного спорту, а він, як не прикро і останній, проходив на Тернопільському ставі 25 років тому, ще за часів радянського Союзу, — розповів Президент Національної федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук. — І тепер саме у Тернополі «зводитимуть рахунки» спортсмени зі Сходу та Заходу. Переможець здобуде кубок чемпіона світу.

Хоча про точну кількість країн та учасників говорити ще рано, 80% країн-учасників відомі вже зараз. Кількість команд збільшується. Вже сьогодні можна сказати, що це будуть спортсмени з країн Європи, Росії, пострадянських республік. А ще надходять заявки навіть Південної Африки та Еквадору! Щоб спростити приїзд учасникам з далеких країн Федерація готова надавати допомогу у транспортуванні човнів».

Нагадаємо, минулорічні змагання з водно-моторних перегонів , які тоді проводились, як чемпіонат Європи, відвідали десятки тисяч глядачів. Торік вже за тиждень до початку всі довколишні готелі були переповнені. І побачити це грандіозне дійство мали змогу всі охочі. Разом за тим, на набережній була й закрита територія, на яку глядачів не пускали. Там перебували лише спортсмени.

Сьогодні до проведення Чемпіонату світу з водно-моторного спорту Тернопіль повністю готовий, стверджує Віктор Шемчук.

«Кошторис цього масштабного заходу не перевищить минулорічні витрати, оскільки федерація залишила в Тернополі всю інфраструктуру ще з минулорічних змагань, — зазначив він. — Завдяки успішному проведенню на Тернопільському ставі чемпіонату Європи з водно-моторного спорту ми вибороли право цьогоріч приймати чемпіонат світу».

«Місто планує провести реконструкцію набережної, капітальний ремонт містків, замінити огорожу, підготувати пагорби та схили в парку під розміщення трибун, обладнати місця для зручного спуску та паркування катерів та моторних човнів, викласти асфальт і бруківку та здійснити ряд інших заходів у підготовці міста до чемпіонату, — додав міський голова Сергій Надал».

До слова, спеціально до світового чемпіонату був презентований і рекламний ролик, який невдовзі зможуть побачити у всій Україні та Європі. Також авторитетним тернопільським бізнесменам пропонують зайняти місце титульного спонсора, із брендом якого поєднували б чемпіонат світу в Тернополі.

Погляд

Коментарі вимкнені.